За словами президента України Петра Порошенка, Томос про автокефалію Православної церкви України підписав Вселенський патріарх Варфоломій, тому українська церква є канонічною.
Президент України Петро Порошенко у Вінниці після подячного молебню 13 січня подякував Вселенському патріарху Варфоломію за його зусилля і тверду позицію в питанні надання Томосу про автокефалію Православної церкви України, повідомляє прес-служба глави держави, передають "Патріоти України".
"Я ще раз хочу подякувати його всесвятості Вселенському патріарху Варфоломію за віру, за мудрість, за сміливість і рішучість, бо та кількість погроз, із якими зіткнувся його всесвятість, перевищує всі розумні межі. А подивіться, як він продемонстрував свою любов до нас, українців, до нашої української церкви і до нашої держави. Бо ніхто не в праві перед українцями закривати двері храму Божого, визначати, хто канонічний, а хто неканонічний... І от зараз наша церква є канонічною, а нехай вони зараз самі розберуться, покажуть Томос ... А де їх Томос? [Радянським диктатором Йосипом] Сталіним підписаний? Ось це все з цього й починалося. Правда – її не сховаєш", – заявив Порошенко.

Він зазначив, що "двері кожного храму мають бути відкриті перед українцями". "І українець не має питати, якого патріархату церква, бо він до Бога йде. І вся церква має бути єдина", – додав президент.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити