Олег ЧОРНОГУЗ, письменник для Волі народу
  Підписавши антизаконний, антиконституційний закон про мови, Янукович цим самим сказав, що він такий самий  холоп, як і житомирсько-батуринський Ніс - Володимир Литвин чи Кремлівський холуй, коритник і дрібний реалізатор планів Москви в Україні - Калісніченко разом із залишком і легальним представником екс-колоніальної адміністрації від РФ - Ківаловим.
   Підписавши   цей антизаконний, антиконституційний закон, Янукович перш за все, довів, що він просто пахан вчорашніх колоністів і служка московських спецслужб, а не президент  великої європейської держави.
   Підписавши цей антизаконний, антиконституційний закон, Янукович підтвердив, що в нього ніякої  гордості( я вже про національність гордість мовчу - ця особа  вибрана людьми, яким байдужа доля Україна, навіть не знає, що це таке, бо така чеснота в цьому великому тілі не живе), ані честі, ані гідності.

  Підписавши   цей анти законний, антиконституційний закон, Янукович на відміну від Ющенка довів, що він стовідсотковий боягуз і його Москва може нагинати  через коліно, як нагинають півні курочок. Янукович чотири годинним   облизуванням доводити світові, що для нього  всесвітня зневага ніщо, а ласка „царя Путіна” миліша  від любові народу чи елементарної честі чи звичайної людської гідності.

    Підписавши  цей  анти законний, антиконституційний закон, Янукович довів, що він  готовий стати в будь-який час васалом в учорашнього імперського сюзерена, а заодно хоча б  губернатор Російської Федерації, з центром не в Донецьку, а в древньому Києві. Таку собі всесвітню зневагу( про це можуть записати винахідники книжки Гіннеса) заслужив на планеті, мабуть, тільки один президент – московський холоп, який є Янукович. Бо тільки холоп, може після цього  гідно принижуватися, обціловувати свого московського пахана, який чотири години, зневажаючи так званого президента великої європейської держави, розважався у затінку з байкерами, смакуючи чарочкою царською сивухи і віддаючи перевагу любителям чорно шкіряної уніформи.

      Підписавши  цей  антизаконний, антиконституційний закон, Янукович навіть не усвідомив, що він підписав собі третю чи четверту судимість. Найстрашнішу судимість, яку виніс йому 8 серпня 2012 року український народ. Підписавши плани кремлівської п’ятої колони в Україні, Янукович, підтвердив, що він  поставлений Кремлем на ліквідацію Української держави і готовий стати губернатором „Южного края”.

      Підписавши цей антизаконний, антиконституційний закон - хворий плід п’ятої колони в Україні і у Верховній Раді на чолі зі зрадниками українського народу Литвином і Колісниченком-Ківаловим, всі вони поставили себе поза Конституцією держави, в якій вони  на сьогодні ще вважаються громадянами, але в історію увійдуть як квіслінги і холуї Кремля.

  Підписавши цей антизаконний, антиконституційний закон, Янукович плюнув  в обличчя мільйонному українському народові в Україні і мільйонній діаспорі поза  межами країни.  
  
  Підписавши цей антизаконний, антиконстиційний закон, Янукович підписав власноруч собі вирок,  після якого йому не світитиме добром українська  історія і він автоматично стане в ряди  жандармів валуєвих, муравйових і таких україноненависників як постишеви, кагановичі й інші історичні покидьки, котрі залишили кривавий слід на тілі українського народу.

   Підписавши цей антизаконний, антиконституційний закон, Янукович мав би пам’ятати, що навіть  в роки Червоної імперії, який був СРСР, державною мовою була українська.

    Підписавши цей антизаконний, антиконституційний закон, Янукович мав би знати з історії інших колоній, які стали вільними і незалежними державами, що мову корінної нації має перші роки підтримувати уряд і особисто президент тієї держави, якого вибрав народ. Мав би пам’ятати, що в кожній колонії перші роки живе двомовність: мова колонізаторів і мова корінного населення, яке не мало права на державну мову. Підписавши цей антизаконний, антиконституційний закон, Янукович  підтвердив, що  він Україну повернув у статус колонії, і держава Україна не належить вже українському народові і надалі житиме за принципом „Україна без українців”.

     Підписавши антизаконний, антиконституційний закон, Янукович після 8 серпня має запам’ятати, що  український народ чимало бачив і пережив ганьби на своєму віку, в своїй історії, але те, що вчинив Янукович,  не вкладається ні в які рамки, а ні в конституційні, ані людські. 8 серпня Янукович вчинив  державний злочин перед українським народом! З 8 серпня український народ порушив кримінальну справу проти антидержавного злочинця, яким нині є Янукович і його поплічник Литвин та дрібна кремлівська сошка - холуй Калісніченко і представник п’ятої колони в Україні - Ківалов та 234 зрадники з мандатами депутатів, що проголосували за цей антизаконний, антиконституційний і хворий на голову закон.

ОЛЕГ ЧОРНОГУЗ,
письменник, заслужений діяч мистецтва ще України
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити