Юрій Пальчуковський очолює Демократичне об'єднання Українська Національна Рада з 2002 року
Юрій Пальчуковський (народився 27 липня 1950 року у м. Києві) – український політик, громадський діяч, один із засновників і голова Демократичного об’єднання "Українська Національна Рада" (з 30 листопада 2002 року), академік Академії оригінальних ідей, член Спілки журналістів України, один із засновників громадсько-політичного Інтернет-порталу "Воля народу" (у серпні 2010 р.).
 
Юрій Пальчуковський разом з українським журналістом Віталієм Карпенком, генералом Анатолієм Лопатою та іншими громадськими діячами був засновником Української партії "Єдність" (1999 р.), членом Прзезидії, Першим заступником голови партії та її керівником (у 2001 році).
 
У 2006 році Юрій Пальчуковський був кандидатом у народні депутати України за списком політичного блоку ПОРА-ПРП. Кілька років поспіль обирався депутатом Печерської районної ради у м. Києві.
 
На початку Революції Гідності, 5 грудня 2013 року Юрій Пальчуковський, як Голова Української Національної Ради, вперше публічно звернувся до Януковича не як до президента, а як до громадянина, із закликом добровільно піти у відставку — у Зверненні УНРади, зокрема, йшлося:
 
«Своїми авторитарними, протиправними, антиукраїнськими, антинародними діями ви перетнули точку неповернення.
На Вашій совісті – кров невинних дітей!
Ваша відставка – питання близького часу. Чим скоріше ви її зробите добровільно, тим буде краще і для України і для вас особисто.
Кожна хвилина зволікання працює проти вас!»
 
Юрія Пальчуковський в якості Голови УНРади також звертався до чинного Президента України В. Зеленського з нагоди 24-ї річниці Конституції України.
Українська Національна Рада також прийняла Заяву щодо неконституційності закону про ринок землі:
 
Примітки (джерела):
 
 
 
 

 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити