Заступник Голови депутатської фракції політичної партії ВО “Батьківщина” Сергій Соболєв висловив думку, що інавгурацію новообраного Президента Володимира Зеленського потрібно провести якнайшвидше
Про це він сказав у коментарі УНН.
“Я думаю, чим швидше Президент приступить до виконання своїх повноважень, тим стабільніша буде ситуація в країні та на зовні. Ми (політична партія ВО “Батьківщина” підтримуємо ту дату, яка є швидше, 19, значить буде 19″, – розповів Соболєв.
Інф.: rubryka.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #1 Varnak 14.05.2019 17:40
Ми не заспокоїмося!»
Дмитро Вовнянко
12.03.2019

Злитий в мережу запис телефонної розмови між кандидатом в Президенти Юлією Тимошенко та олігархом Ігорем Коломойським по важливості можна дорівняти до знаменитого «Прапало всьо!» На момент, коли написані ці рядки, штаб Юлії Тимошенко ще не видав якоїсь реакції з приводу запису, але, яким він буде, передбачити не складно. Запис або об’являть фейком, або звичайним вітанням з нагоди дня народження людей, які знайомі давно.

А наскільки давно? Складно сказати.

Невідомо, чи була Юлія Тимошенко в часи ЄЕСУ знайома з Ігорем Коломойським – бізнес-партнером Сергія Тигіпко, першого голови правління банку «Приват» і колишнього Першого секретаря Дніпропетровськ ого ВЛКСМ, під патронатом якого подружжя Тимошенків крутила відео. Але. Про структури «Приват» вона гарно дізналася у 1997 р., коли у немилість впав її екс-патрон Павло Лазаренко. На активи Лазаренка і ЄЕСУ тоді накинулося чимало «заклятих друзів», і «Приват» у тому числі. Проте.

Вже у 2005 р. після Помаранчевої революції стосунки між ними стали ніяк не ворожими. Коли у вересні 2005 р. стався скандал навколо Нікопольського заводу феросплавів, Президент Ющенко (на той момент союзник Тимошенко по Помаранчевій коаліції) сказав таке:

«Навколо цього стратегічного для держави підприємства зіштовхнулися інтереси двох фінансово-промислових груп, сформованих за минулої влади» і «уряд, на жаль, не доклав достатніх зусиль, аби сьогодні навколо НФЗ не розгорталися провокації та дійства, влаштовані двома кланами».

Преса ж відверто звинуватила Коломойського в спробі рейдерського захоплення підприємства, а Тимошенко – у діях на користь Коломойського. Скандал став одною з причин відставки прем’єра.

Під час другого прем’єрства Юлії Тимошенко стосунки з Коломойським ставали то ворожими, то дружніми. Тимошенко відмінила результати конкурсу приватизації Одеського припортового заводу, згідно яких переможцем була визнана фірма Коломойського. Розлучення та тумбочка між ліжками? Ой, не поспішайте. Вже в грудні 2009 р. Коломойському повернули заставу в конкурсі у 400 мільйонів грн. + виплатили 2,7 мільйони штрафу. Ба більше! У січні 2010 р. під управління структур Коломойського була передана ПАТ «Укрнафта» – та сама, з повернення якої під контроль держави почався конфлікт Коломойського і Президента Порошенка. Що то був за атракціон «щирість»? Та все просто.

«Укранафту» під контроль структур Коломойського передали між першим і другим турами виборів Президента України 2010 р. Результати першого туру показали – розрив між Януковичем і Тимошенко більше 10%. Юлії Володимирівні терміново знадобився прайм-тайм каналу «1+1», що належить Коломойському…

Цей екскурс в історію я навів, аби показати, стосунки між ЮВТ і ІВК були далеко не однозначні, і коли Юлії Володимирівні було сильно треба – до Ігоря Валерійовича вона ставала солодка, хоч на хліб намаслюй. Приблизно як…

Як у розмові між Юлією Тимошенко і Ігорем Коломойським з нагоди дня народження ІВК. Юлія Володимирівна відверто дякує ІВК «за те, що ти можеш бути справжнім другом і справжнім партнером у всіх найважливіших справах». Мабуть, знає, про що каже.

Юлія Володимирівна бажає олігарху, аби йому «дали спокій», і бажає, «аби все найгірше залишилося позаду». Гадаю, не треба пояснювати, що означає, коли таке каже і бажає топовий політик. Такі люди мають здатність не тільки бажати, ще й здійснювати.

Юлія Тимошенко запевняє: «Я ціную все, що ти робиш дуже». А… що власне він робить? Юлія Тимошенко отримує якусь допомогу від Ігоря Коломойського? Яку? У якому вигляді? Чи, може, її вражає те, що Ігор Коломойський робить для країни? Щось типу 6 мільярдів доларів США, виведених з банку «Приват», через які банк «Приват» мусила націоналізувати держава Україна…

Насправді, гадаю, все зрозуміло. Розмова Тимошенко з Коломойським доводить, з одного боку, те, що вся антиолігархічна риторика Юлії Тимошенко не вартує і 3 копійок – вона сама веде задушевні розмови з олігархами. Розмови з глибоким сенсом… З іншого боку, очевидно – олігарх Коломойський мріє, аби у другому турі виборів Президента зустрілися два його висуванці. Аби результат виборів особисто йому не зашкодив ніяк.

Ба більше. Аби переможець відшкодував йому витрати на переможеного. Коштом держави, звісно.

І так. “Поки мети не досягнемо, ми ж не заспокоїмося”. А що, хтось сумнівається?

https://tverezo.info/post/90295
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити