Сьогодні до України приїжджає місія ПАРЄ
У неділю, 14 квітня, до України прибудуть члени місії Парламентської асамблеї Ради Європи Марієтта де Пурбе-Лундін і Майліс Репс.
За повідомленням прес-служби ПАРЄ, співдоповідачі пробудуть тут до вівторка, 16 квітня
В ході візиту вони дадуть оцінку конституційній реформі і реформі Кримінального кодексу та прокуратури.
Місія ПАРЄ також дослідить ситуацію з ув'язненими колишніми урядовцями, - повідомляє BBC-Україна.

Співдоповідачі планують зустрітися з президентом України, головою Верховної Ради, міністрами юстиції та закордонних справ, генеральним прокурором та представниками української делегації в ПАРЄ.

Переговори також заплановані і з захисниками колишньої прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко та з представниками міжнародної спільноти і громадянського суспільства.

Раніше президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон Клацнути привітав рішення Віктора Януковича щодо Юрія Луценка.

За його словами, таке рішення свідчить, що в Києві почули сигнал Ради Європи. Президент ПАРЄ також назвав це ознакою зміни підходу української влади до справ, які ПАРЄ вважають політично вмотивованими.

Він також закликав українську владу до швидкого вирішення "показової справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко" відповідно до принципів Ради Європи, а також до реформування правової системи у такий спосіб, щоб подібні випадки не траплялися.

7 квітня Віктор Янукович помилував Юрія Луценка та колишнього міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука.

Інф.: bbc.co.uk

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити