Мало хто знає, що вже зараз можна продовжити людське життя як мінімум до 250 років. Чому ж ці технології не поспішають афішувати і впроваджувати їх у життя.
Подане дослідження декілька років тому здійснювалося на лабораторних тваринах. На початковому етапі експерименту миші мали біологічний вік вище середнього, у перерахунку на людський вік це 65 років. А вже за кілька місяців, внаслідок загальної регенерації організму, що послідувала після декількох введень винайденого препарату, біологічний вік лабораторних тварин відповідав людським 35-40 рокам.
Багато в чому це пов’язано з успіхами в галузі медицини, розумінням причин захворювань, з подаланням різних епідемій. Втім революційні технології не стоять на місці. Мало хто знає, що вже зараз можна продовжити людське життя як мінімум до 250 років! То чому ж ці технології не поспішають афішувати і впроваджувати їх у життя.

Дане дослідження декілька років тому здійснювалося на лабораторних тваринах. На початковому етапі експерименту миші мали біологічний вік вище середнього, у перерахунку на людський вік це 65 років. А вже через кілька місяців, внаслідок загальної регенерації організму, що послідувала після декількох введень винайденого препарату, біологічний вік лабораторних тварин відповідав людським 35-40 рокам. І зберігався таким аж до виведення тварин з експерименту. Якщо порівняти з людським віком, це понад 200 років без старіння, при цьому протягом життя зберігається середній вік біологічного тіла! Мене зацікавили ці дані, і я вирішив знайти відповідні документальні матеріали та по можливості зустрітися з автором даного наукового експерименту. Опустимо всі подробиці процесу пошуку особи, котра мене зацікавила, методи роботи чиновницької бюрократичної машини, і приступимо безпосередньо до викладення фактів.
 
Дійсно, такі розробки велися ще 15 років (!) тому. Однак на той момент основною темою дослідження були не стільки проблеми геронтології, як вивчення власне проблем вертебрології, точніше — дослідження міжклітинного матриксу та можливості репаративної регенерації міжхребцевого диска. Це було пов’язано з пошуком способу повноцінного відновлення диска і його функцій, а також зі створенням умов для активної регенерації компонентів основної речовини дегенеруючого міжхребцевого диска.

Під час цього експериментального дослідження на лабораторних тваринах були апробовані різні препарати, що стимулюють регенерацію клітин міжхребцевого диска. Позитивних результатів у досліджуваній галузі це не дало, тож завдання вирішили дещо іншим шляхом. Проте в ході подальших експериментів абсолютно несподівано було зроблено революційне відкриття в галузі геронтології — виявлено ліки від старості! Важливість цього відкриття полягає в наступному: подібний експеримент підтверджує той факт, що абсолютно реально продовжити життя людини щонайменше до 250 років!

І, що важливо, — зі збереженням стану здоров’я і репродуктивної функції! Але чому про це й досі мовчать?! Автор цих розробок скромно заявив, що насправді в цьому ніхто не зацікавлений, незважаючи на підігрівання суспільного інтересу до цієї теми в ЗМІ, тож він уникнув подальших запитань стосовно можливості впровадження даних розробок у масове виробництво.
 
Інф.: newsone.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити