Швидко змінив свою думку
Президент України Володимир Зеленський, який перебуває на лікуванні в ізольованій палаті "Феофанії" зі спецзв'язком, ще в березні заявляв про те, що у політиків не буде VIP-умов в українських лікарнях, передають "Патріоти України".
Так, у відеозверненні від 26 березня глава держави повідомив, що прем'єр-міністру України було поставлено завдання вирішити питання так званих VIP-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають.

"У нас не совок, і не буде ніяких люксових палат для "членів ЦК", – говорив тоді Зеленський. За його словами, у жодного політика або бізнесмена, у державних і комунальних лікарнях, не буде кращих умов, ніж у звичайного українця.

"Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо тоді зрозумієте, як це – не мати можливості лікуватися у Швейцарії чи Ізраїлі", – підкреслював президент.

Він додав, що рівні умови стосуються всіх, винятків не буде і для перших осіб держави: президента, прем'єр-міністра й спікера Верховної Ради.

Проте, зараз Зеленський змінив свою думку, погодившись лікуватися в елітній лікарні "Феофанія". Водночас радник глави ОП Михайло Подоляк заявив, що президента госпіталізували, щоб не облаштовувати спеціальне приміщення в його резиденції. Зеленського розмістили в ізольованій палаті, звідки він може вести роботу.

Журналісти, яким вдалося потрапити на територію "Феофанії", розповіли, що корпус лікарні, де перебуває глава держави, фактично перетворився на режимний об'єкт.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити