Суб'єктам господарювання, що здійснюють реалізацію, зберігання та застосування згаданих лікарських засобів, необхідно вилучити його з обороту та помістити у карантин.
Державна служба з лікарських засобів України своїм розпорядженням заборонила реалізацію, зберігання та застосування українського лікарського засобу "Брильянтовий Зелений", передає Держлікслужба України.
 
Як зазначено у розпорядженні Держлікслужби, "на підставі становлення факту невідповідності вимогам аналітичної нормативної документації до реєстраційного посвідчення" забороняється реалізація, зберігання та застосування лікарського засобу "Брильянтовий Зелений", розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1% по 20 мл у флаконах або флаконах-крапельницях, серії 70812, виробництва Дочірнє підприємство "Агрофірма "Ян" приватного підприємства "Ян", Україна.
 
Наразі суб'єктам господарювання, що здійснюють реалізацію, зберігання та застосування згаданих лікарських засобів, необхідно перевірити наявність вищевказаного лікарського препарату і у випадку його виявлення вилучити його з обороту та помістити у карантин.
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити