Зір з віком погіршується у більшості людей.
Але ми, часто самі буваємо винні в цьому.
Існує багато способів зміцнити зір, зробити його гострішим.
Найефективнішими вважаються вправи для зміцнення очних м'язів. Однак, й цього недостатньо. Зір допомагають поліпшити певні продукти.

Морква
 
Якщо ви погано бачите тільки в темряві, це говорить про те, що вашому організму не вистачає вітаміну А. Він міститься в рослинних оліях і свіжій морквині. Для поліпшення сутінкового зору рекомендується вживати по півсклянки морквяного соку щодня, але не забудьте додати в сік невелику кількість рослинного масла або жирних вершків. Вітамін А належить до жиророзчинних вітамінів і засвоюється тільки в тому випадку, якщо його розчинити в жирній основі. Якщо овочевий сік вам не дуже подобається, приготуйте салат з тертої сирої морквини і порізаних буряків. Салат можна приправити оливковою олією або жирною домашньою сметаною.
 
Чорниця
 
Якщо ви погано бачите не тільки ввечері, але і в денний час, то вам допоможуть зміцнити зір ягоди чорниці. У свіжому вигляді такі чорницю знайти дуже складно, але сушені та заморожені ягоди теж мають корисні властивості. З чорниці можна варити компоти і готувати желе. Але вживати ягоди потрібно регулярно для досягнення найкращого ефекту.
 
Цитрусові
 
Допомагають поліпшити зір і цитрусові, особливо памела, грейпфрути і лимони. Для поліпшення зору необхідно щодня вживати з ранку по склянці свіжого соку цитрусових.
Морська риба.
 
Найбільшу користь для покращення зору приносять червоні сорти риби, наприклад, лосось або тунець. Така риба покращує діяльність кровоносних судин і зміцнює роботу очних м'язів за рахунок білка, що міститься в морській рибі.
 
Свіжа зелень
 
Жителі Кавказу дуже рідко володіють, як правило, чудовим зором і носять окуляри досить рідко. А все тому, що додають свіжу зелень в усі страви. Найбільшою користю володіють: кінза, петрушка і кріп.
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити