Під час сезону застуди та грипу лікарі рекомендують частіше мити руки, щоб не захворіти. Однак не менш важливо припинити чіпати своє обличчя постійно.
Щоразу, коли люди торкаються свого рота чи носа, вони передають бактерії і віруси. Називається це "аутовакцінція", або передача мікробів з однієї частини тіла до іншої. Саме цей спосіб вважається основним при передачі мікробів від забруднених поверхонь обличчя людей, а також від хворих людей здоровим.
 
Таким чином, експерти з Національного інституту здоров'я штату Меріленд попереджають, що люди в перервах між миттям рук повторно заражають себе самі. Дослідники відібрали 249 осіб і спостерігати за їх поведінкою, зокрема, як часто вони торкаються руками рота і носа. Виявилося, що в годину люди торкаються обличя в середньому 3,6 разів, а навколишніх предметів - 3,3 рази в годину. Це означає, що люди, швидше за все, отримають повторну інфекцію, якщо тільки не будуть мити руки кожні 15 хвилин. По суті, це неможливо.
 
А тому варто слідувати порадам лікарів і торкатися свого обличчя як можна рідше в потенційно небезпечні періоди спалаху захворювань. Однак при цьому лікарі не закликають піддаватися загальній паніці в період росту захворюваності. Постійний стан бойової готовності і дискомфорт призводять до того, що люди перетворюються в іпохондриків. Необхідно пам'ятати, що імунна система також забезпечує хороший захист від хвороб. Але все ж головне - не забувати регулярно мити руки з милом, це допоможе уникнути високої ймовірності зараження грипом і застудою.
 
Інф.: svit24.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити