Енергія не статична. Часом її багато (і тоді ми відчуваємо себе бадьоро), іноді її потік вичерпується, і настає втома. Як швидко відновити сили?
Швидко і сильно потріть долоні одна об одну, прикладіть їх до щік і декілька разів глибоко вдихніть. Повторіть 5-6 разів.
Приток енергії стимулюють потягування. Візьміться лівою рукою за правий лікоть і поволі тягніться вправо, розтягуючи м'язи.
 
Поміняйте положення рук. Потім розтягніть ноги. Спочатку підтягніть ступню до сідниці, а потім згинайте ногу в коліні і тягніться п'ятою до паху. Підтягніть живіт: поволі відхиліться назад, злегка відкинувши голову і розслабивши м'язи рук. 
 
Помахайте руками, ніби збираєтеся злетіти. Вправу повторіть 3-5 разів.

Поліпшення циркуляції енергії
 
Енергійно струсіть руками, сядьте зручніше і постарайтеся розслабитися. Руками поплескайте потилицю, плечі, а потім і всі ті ділянки тіла, які зможете дістати.
 
Енергетичний масаж
 
Візьміть себе великими і вказівними пальцями за мочки вух і пересувайте їх круговими рухами - вперед-назад. Завдяки цій ефективній техніці вже через декілька хвилин ви відчуєте прилив бадьорості.
 
Зняття втоми з очей
 
Зігніть пальці так, ніби тримаєте яблуко, направте руки пальцями один на одного, постукаєте кінчиками пальців однієї руки по кінчиках пальців інший так, щоб в них з'явилися відчуття (типу гудіння). Потім ніжно постукайте пальцями по стулених повіках, уявляючи, що енергія з кінчиків пальців перетікає в очі.
 
Зняття напруги в потилиці
 
Охопіть потилицю руками так, щоб кінчики пальців на шийних хребцях майже стулялися. Зробіть видих і відкиньте голову назад. 
 
Робіть погладжуючі рухи руками вперед у напрямку до ключиць.
 
Техніка для швидкого відновлення сил
 
Налаштуйтесь на згадку про щасливі моменти вашого життя, людей, які вам подобаються, і так далі Хай ці спогади безсистемно спливають з різних періодів життя. На вдиху вихоплюйте одну з картинок калейдоскопа і, утримуючи її, зробіть спокійний глибокий вдих. На видиху наповнюйте цим «повітрям» вашу ауру. 
 
Уявіть себе повітряною кулькою, яку потрібно надути. Можете видувати це повітря в яке-небудь місце свого тіла, яке особливо потребує підтримки. На наступному вдиху візьміть іншу картинку-спогад.
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити