НЕ РАХУВАТИ ЗАХВОРІЛИХ, А ЛІКУВАТИ І РЯТУВАТИ!
Як долати КОРОНОВІРУС: Мій власний досвід ВИЛІКОВУВАННЯ вірусних застуд водними процедурами.
Спочатку представлюсь: Петущак Валерій Дісанович, 1939 р. народження. Науковий співробітник, кандидат технічних наук, зараз пенсіонер. Сучасної медичної освіти(на моє щастя!) не маю. Тож чи маю право я звертатися до Вас і рекомендувати вам власний метод виліковування цього вельми небезпечного вірусного захворювання, яке ставить на коліна всю світову спільноту? Нескромно вважаю, що таке право я маю - це право мені дає мій багаторічний(маю вже 80 років)життєвий досвід, заснований на методиці дуже відомих в Європ минулго і позаминулого століть - Себастьяна Кнейпа і Вітольда Камінського. Короновірус, як вірусна хвороба, є більш небезпечним за інші віруси лише тому, що людський організм занадто пізно розпізнає його проникнення в середину організму і тому не достатньо швидко та інтенсивно реагує на небезпеку!

Тож спочатку про досвід:моїй дружині було 28 і вона вже кілька років була тяжко хвора: ревмокардит (ревматизм серця), недостатність серцевого клапану, запалення колінних суглобів. Вже дев’ять місяців перебувала дома на лікарняному або на стаціонарі - в лікарні. Мені надзвичайно в той момент пощастило - порадили лікаря на прізвище Рулько, який ВИЛІКОВУВАВ подібного роду невиліковні захворювання без ліків, тільки дієта та оздоровчі водні процедури відповідно до методів гідротерапії. Рулько був учнем найвидатнішого лікаря-гідротерапевта Вітольда Камінського, який практикував водолікуванням в Києві та Бучі на почаку ХХ ст. аж до своєї смерті в похилому віці у 1938році.( Німецький главлікар госпіталю восени 1941 розшукував його в Києві, а коли дізнався, що той помер, з великим сумом сказав: «Який жаль – це був Геній медицини!». Після водних процедур Рулька дружина вже через 7 днів(!) пішла на роботу, а через 9 місяців в ревмодиспансері отримала діагноз: ревмокардиту нема(!), недостатності серцевого клапану нема(!). Через два роки у дружини виявили ще одну небезпечну хворобу – облітерируючий ендоартеріїт правої ноги. Діагноз – невиліковна хвороба, через 10 – 15 років (за словами традиційних лікарів) ногу доведеться відрізати. На той час видатний лікар Рулько вже помер, але я вже зрозумів яким чином можна подолати і цю (невиліковну з точки зору сучасної медицини!) хворобу. Через три місяця(!) я вилікував хвору ногу дружини.

Під час лікування цих хвороб я зрозумів, що сама Доля познайомила мене з медициною, яка побудована на іншій філософській основі, ніж сучасна наукова медицина всього свту. Філософія цієї унікальної медицини полягає в тому, що організм кожної людини має від Природи потужні цілющі властивості і тільки власний організм кожної людини(як і тварин, до речі, теж!) може виліковувати ті хвороби, які сучасною науковою медициною вважаються хронічно невиліковними!
Але головна проблема в тому, що й у третьому тисячолітті(!) офіційна медицина виявляється безсилою проти вірусних хвороб. Вірусні захворювання, на превеликий жаль, не виліковуються раз і назавжди сучасною медициною. Ліків від вірусних хвороб насправді немає... Але чому ж тоді люди все ж одужують після таких хвороб? Їх виліковує насправді їх власний організм, особливо якщо до вірусу він має імунітет.

В середині ХVIII ст. в Німеччині священник і лікар Себастьян Кнейп навчився виліковувати такі хвороби. Вчився на власному досвіді - ще з молоду хворів на швидкоплинну чахотку. Коли зрозумів, що жити лишилося недовго, знайшов для себе засіб зцілення – почав восени і взимку купатися в Дунаї. На диво оточуючих, одужав! Став священником, але водночас зробив висновки зі свого зцілення і став лікувати безнадійно хворих. Врешті решт став відомим лікарем, десятки років лікував і вдосконалюючи при цьому весь час свою систему водолікування. Написав декілька книжок-рецептів на цю тему. Найпопулярніша - «Моє водолікування».

Мені довелося пережити ще одну важку проблему – у мого маленького на той час сина виявилася бронхіальна астма. У нього взагалі був ослаблений імунітет - подовгу хворів при застудах. Мені конче було потрібно знайти засіб швидко виліковувати його застуди. Почав читати і перечитувати «Моє водолікуання» Кнейпа. Знайшов дуже дієвий метод, за допомогою якого я зміг швидко, за одну ніч, виліковувати застуди свого сина. Невиліковної(?) астми поступово вдалося позбутися! Цей метод був настільки ефективний, що я пізніше десятки разів користався ним, щоб лікувати застуди у своїх рідних і близьких, кілька разів використовував його і для себе. Приведу конкретний випадок. У віці 8 років син захворів «двостороннім вірусним запаленням легенів» - такий діагноз поставила лікарка з поліклініки. Це була дійсно вірусна хвороба, бо причин для застуди не було. Температура 39, сильний кашель. Лікар вимагала негайної госпіталізації, виписала антибіотики, антибіотики, антибіотики…Вечором починаю лікування. Звичайно без антибіотиків, лише за методом Кнейпа. На ранок з’являється лікарка. Була неймовірно налякана й розлючена, коли дізналася, що ні в лікарню малюка не поклали, ані антибіотиками не скористалися. Коли все ж обстежила сина і дізналася, що у нього температура 36,6, розвела руками й пішла не спитавши, навіть, як ми цього досягли…

Але це приклад, далі до суті проблеми. Власне методи Кнейпа і Камінського полягають в тому, що їх водні процедури інтенсифікують роботу імунної системи, тобто пробуджують, включають в роботу цілющі сили власного організму хворого. Про метод, який я використовував, знає майже кожен лікар – обтирання прохолодною водою, в яку лодається трохи уксусу. І майже кожен сучасний лікар категорично засуджує цей метод – така тверда позиція сучасної медицини.
Ще за життя Кнейпу довелося двічі стояти перед судом: тодішні лікарі подавали в суд на нього. Чому? А тому що Кнейп ВИЛІКОВУВАВ ті хвороби, які інші лікарі лише ЛІКУВАЛИ..до кінця не виліковуючи організм хворого!. То ж розумні судді виправдали Кнейпа, тому що його методи були лише оздоровчими процедурами. Але чому сьогодні медицина забороняє ці обтирання – причина інша. Не зрозумівши суті процедури медики використовували її лише для охолодження, для зниження температури у пацієнта. Але зниження температури методом охолодження лише погіршує стан хворого!

А насправді реальний сенс обтирань прохолодною водою, які це пропонують і Кнейп, і Камінський в наступному: обтирання використовуються для РОЗІГРІВАННЯ тіла пацієнта, а не для охолодження. Як висловився відомий австрійській лікар гідротерапевт Вінтерниць: ніщо так інтенсивно не розігріває, як холодна вода. Так, вона розігріває тіло, але власним внутрішнім теплом цього тіла!.Водні обтирання інтенсифікують обмін речовин в організмі. А підігріта кров є дуже активною кров’ю, вона підвищує активність імунної системи!

Тож перейдемо, власне, до методики водного обтирання при вірусному захворюванні, яким і є страшний для сучасної медицини коронавірус.
Процедури обтирання краще починати надвечір, вважаючи на те, що на самі обтирання у Вас піде 2.5 – 3 години. Після останнього п’ятого обтирання хворий засне і далі лікування впродовж ночі буде продовжувати організм хворого.
Тепер конкретніше. Перед початком процедур для убезпечення поширення хвороби від хворого до оточуючих він і вони мають бути в захисних індивідуальних засобах! Хворий повинен лежати в ліжку добре зігрітий - його ні в якому разі не повинно морозити. Таке буває, саме тоді, коли організм підвищує температуру. Тоді треба перечекати деякий час. Підвищена температура у хворого це добра ознака – організм активно бореться із хворобою.
Для обтирання беремо приблизно 1.5 літра води кімнатної температури. Доливаємо в неї 0.5 літра звичайного оцту. Можливо яблучний оцет був би кориснішим, але досвіду у мене на цей випадок не має. Готуємо не дуже велику бавовняну ганчірочку для обтирання (можна шматок махрового рушника).

Перед обтиранням даємо хворому склянку – дві теплої води, бо йому доведеться інтенсивно потіти під час процедур. Обтирання треба робити так, щоб шкіра ставала добре вологою, але щоб з ганчірки при цьому не тікла вода на постіль. Обтирання треба робити дуже швидко, щоб не переохолоджувати тіло. Після обтирання, коли хворий вже лежить в ліжку добре вкритий, міряємо температуру: вона повинна залишатися тією ж, що й до обтирання. Організм сам зменшить температуру, коли віруси в ньому будуть вже подолані. Якщо температура після обтирання зменшилась – це негативна ознака, можливо вона означає, що Ви занадто довго вовтузились і переохолодили хворого.
Як проходить процедура обтирання. Хворий сідає в ліжку, знімає увесь одяг до поясу. Йому на шию одягаєте бавовняну футболку з довгими рукавами. Обтираєте одну руку до плеча, на вологу руку одягаєте рукав. Теж робите з другою рукою. Далі обтираєте груди і опускаєте на них футболку. Далі обтираєте спину й опускаєте футболку на спину. Затим швидко одягаєте шерстяний світер поверх футболки. Хворий лягає і Ви тепло вкриваєте його двома – трьома ковдрами так, щоб ніде повітря не гуляло під ковдрами. Тоді піднімаєте ковдри знизу, і таким же чином обтираєте ноги. На обтерті ноги нвидко одягаєте шерстяні штани і теплі шерстяні носки. Ретельно вкриваєте ноги ковдрами. Після закінчення обтирання поміряйте температуру – вона повинна бути такою ж, як і до обтирання!

Після обтирання стан хворого кардинально змінюється: йому вже не буде дошкуляти висока температура. Під ковдрами йому буде легко й приємно. Але хвилин за 25 – 30 хворому стає жарко. Робимо друге обтирання. Хворому хоч і жарко, але він ще інтенсивно не спітнів, тому футболку можна не міняти.
Ще через півгодини робимо третє обтирання. Хворий можливо вже сильно спітнів, тому доведеться поміняти йому вологу футболку на свіжу. Дайте ще випити теплої води.
Перед четвертим ще через півгодини обтиранням хворий спітніє ще інтенсивніше й доведеться знову міняти футболку.
Після п’ятого, останнього обтирання хворий повинен спати. Температура тіла можливо ще не зміниться. Не турбуйтеся, організм вирішить, коли її можна буде зменшити. Посеред ночі хворий може знову сильно спітніти, треба буде знову його переодягнути.
А на ранок у хворого, зазвичай, буде вже нормальна температура. Він уже здоровий – вірус подолано. Чи є він ще якийсь час ще носієм інфекції, мені невідомо. Очевидно, буде потрібен певний час карантину в дезінфікованій кімнаті.

І на останок. Описані вище процедури треба виконувати дуже ретельно і швидко. Для цього заздалегідь треба все добре підготувати, щоб усе необхідне було під руками.
У мене є не тільки надія, а ще й упевненість, що використання вищенаведеного природнього методу Кнейпа\Камінського дозволить швидко виліковувати хворих, а передчасна смертність повинна зменшитися в рази і стане лише випадковою. Все це разом дасть можливість зняти необхідність введення суворих карантинів по величезних територіях! Обережність і застереження повинні залишатись, але пандемія вже перестане бути такою небезпечною і зможе проходити як звичайна чергова епідемія грипу.

З Повагою і найкращими побажаннями до всіх нещасних хворих та їх оточення
Валерій Петущак – навколосвітній мандрівник.

22 березня. Київ. Україна.

(тел. 050-352-15-86)

Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити