Міцний сон - одна з ознак здоров'я. Причин безсоння може бути безліч.
Насамперед варто звернутися до лікаря, аби виключити певне захворювання. Якщо з організмом усе гаразд, можна вдатися до інших способів повернення сну. Зокрема, ввечері після роботи бажано прийняти теплу розслаблюючу ванну. А ось електроніку варто вимкнути - можливо, людині здається, що вечірнє листування з друзями розслаблює, але насправді така звичка підвищує ймовірність безсоння.

Монітор чи екран телевізора, які світяться, стимулюють роботу мозку, не даючи йому розслабитися. З наближенням часу сну краще поступово сповільнювати роботу мозку заспокійливими діями, наприклад, читанням, але не в ліжку, а сидячи у зручному кріслі.
 
Лягати спати бажано в один і той самий час. Дієвим є також світлорегулятор – ввечері організм починає виробляти хімічну речовину мелатонін, який “наганяє” сон, проте лише при певній обстановці.

Тому ввечері світло у кімнаті варто приглушити, і через певний час ви відчуєте сонний настрій. Якщо холодні ноги не дають заснути, їх бажано зігріти, надягнувши теплі шкарпетки.

Додатковий одяг під ковдрою допоможе покращити кровообіг кінцівок, завдяки чому можна буде швидше заснути.

Інф.: lvivpost.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити