Спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо COVID-19 Девід Набарро не виключив, що Європу чекає третя хвиля коронавірусу на початку 2021 року.
Про це повідомляє Reuters.
За його словами, третя хвиля коронавірусу можлива, якщо європейські уряди не створять необхідну інфраструктуру для боротьби з пандемією.

"Зараз у нас друга хвиля. Якщо вони не побудують необхідну інфраструктуру, на початку наступного року у нас буде третя хвиля", — сказав він.

Набарро заявив, що європейські країни «пропустили створення необхідної інфраструктури влітку, після того як вони взяли під контроль першу хвилю».

Набарро високо оцінив реакцію Південної Кореї в боротьбі з коронавірусом, де число випадків інфікування зараз відносно невелике.

«Люди повністю залучені, вони приймають поведінку, яка ускладнює поширення вірусу. Вони тримаються на відстані, носять маски, ізолюються, коли хворіють, миють руки і поверхні. Вони захищають найуразливіші групи», — сказав він.

Набарро заявив, що Азія не послабляла обмежень завчасно.

«Ви маєте почекати, поки кількість випадків не знизиться і буде залишатися на низькому рівні», — сказав він, додавши, що «реакція Європи була неповною».

18 листопада Всесвітня організація охорони здоров’я зафіксувала новий рекорд по числу виявлених випадків зараження коронавірусом у світі за тиждень.

Раніше ВООЗ заявила, що країни Європи можуть уникнути введення локдауну через коронавірус, якщо більшість жителів будуть дотримуватися маскового режиму.

Інф.: nv.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити