Міністр охорони здоров'я Олег Мусій висловив намір ввести обов'язкове медичне страхування для всіх українців. 
Проект закону в якому будуть враховані всі особливості введення медичного страхування українців невдовзі буде поданий на розгляд.
Проте введення у дію цього закону буде відстрочене, оскільки на думку міністра українська система охорони здоров'я ще не готова до застосування таких нововведень.
 
Також Олег Мусій заявив, що у жодній країні світу немає безкоштовної медицини. Це ж стосується і України. Система охорони здоров'я фінансується за рахунок держбюджету.
 
В Україні фінансування медицини проводиться з держбдюжету, проте через нестачу коштів українці самі повинні доплачувати на лікування.
 
За інформацією поданою міністерством охорони здоров'я введення обов'язкового медичного страхування можливе лише за умови проведення реформ і у податковій системі.
 
Інф.: ridna.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Василь 26.03.2014 13:01
Також Олег Мусій заявив, що у жодній країні світу немає безкоштовної медицини. Але ж у жодній країні світу немає також таких мізерних зарплат і пенсій, як в Україні.Знаю, які будуть аргументи: багаті заплатять за страхування самі, а бідним дамо субсидії. Спитав би у влади: а що, в нас є лише багаті й бідні? А інші, яких мільйони, що якось зводять кінці з кінцями, витрачаючи на харчування половину "доходів" (а ще ж треба на комуналку, на ліки, на одяг!), і яким субсидію ніхто не дасть, - як вони будуть страхуватися на випадок хвороби?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити