Міністр охорони здоров'я Максим Степанов констатував, що 75,7% із загальної кількості летальних випадків припадає на хворих коронавірусом людей віком понад 65 років.
Джерело: повідомлення МОЗ
Дослівно: "Коронавірусна хвороба не відступає, а навпаки, набирає обертів. 
Тому для продовження боротьби з COVID-19 зараз важливо всім мобілізуватися та дотримуватися всіх протиепідемічних правил, які встановлені в державі. Особливо це стосується людей віком понад 65 років, адже 75,7% із загальної кількості летальних випадків – це громадяни саме цієї вікової категорії".
 
Деталі: МОЗ вчергове закликав українців користуватися масками, дезінфікувати руки антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.
 
Людям, старшим 65 років, рекомендували без нагальної потреби не виходити з дому, зокрема це стосується відвідування місць великого скупчення людей.
 
Читайте також: Важкість COVID-19 за аналізом крові, зараження через поверхні та довший імунітет. 7 нових досліджень щодо коронавірусу
 
Нагадаємо: Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, що в Україні летальність від Covid-19 складає близько 2%.
 
Протягом суботи, 17 жовтня, в Україні зафіксували ще 5231 випадок коронавірусу, при цьому 90 заражених померли.
 
Інф: pravda.com.ua

 
 
 
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити