У стаціонарі лікують людей, які можуть лікуватися амбулаторно. Це злочин
Наша система охорони здоров'я, яка і так дихає на ладан - задихається.
Згідно з офіційними даними Міністерства охорони здоров'я, коронавірус в Україні виявили вже у більше трьохсот чоловік. Доктор Євген Комаровський стверджує, що скоро наша країна зіткнеться з проблемою - нестачею місць у лікарнях, а також браком медперсоналу. За словами доктора, "лікування в стаціонарі пацієнтів, стан яких не становить загрози для їх життя - це злочин".

Комаровський висловив думку про те, що населення України умовно можна поділити на чотири категорії, виходячи зі ступеня тяжкості перебігу коронавирусної інфекції:

- перша категорія (це основна маса людей) - це 80-85% населення, які перенесуть хворобу легко, не помітивши, що це було: як звичайну ГРВІ
- друга категорія - 5-10% осіб, яким знадобиться ЕКМО (процедура купірування важкої дихальної недостатності)
- третя категорія - це сотні хворих, яким все ж знадобиться апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ)
- четверта категорія - це невелика кількість людей, важко хворих пацієнтів, яким знадобиться кисень.

"Головне зараз, щоб у систему охорони здоров'я на госпітальному етапі зверталися тільки ті, кому допомога ніяк не може бути надана за межами стаціонару. І навіть тут необхідна дуже жорстка селекція", - заявив медик.

Комаровський назвав злочином ситуацію, коли в стаціонари лягають люди в стані середньої тяжкості - у яких концентрація кисню в крові в нормі, які можуть пити і їсти, але при цьому їм ставлять крапельниці.

"Якщо ці люди, "багатенькі буратіни" або депутати знаходяться в таких умовах. І це ще показують на всю країну, то це просто дискредитує країну", - говорить Комаровський.

Крім того, лікар додав, що дуже багато людей в Україні зараз відтягують на себе частину кваліфікованих медиків, які надаватимуть їм персональну медичну допомогу.

Не панікуйте! Дихайте свіжим повітрям, пийте багато води, більше рухайтесь, промивайте ніс сольовим розчином і будьте здорові!

Практичні рекомендації від Доктора Комаровського:

Інф.: podrobnosti.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити