Відтепер, якщо ви збираєтесь худнути, не лякайтесь та не поспішайте виключати зі свого раціону усе солодке.
Зазвичай, коли людина сідає на дієту, вона виключає зі свого раціону все солодке і калорійне, однак вчені з Тель-Авівського університету дійшли висновку, що ті, хто хоче схуднути, не повинні позбавляти себе маленьких задоволень.
Вчені вважають, що шоколадний кекс, що містить 600 калорій, може стати ефективним засобом для зниження ваги.
 
За словами доктора Даніеля Якубовича, для того, щоб позбутися зайвих кілограмів, необхідно лише дотримуватися одного правила: солодке і борошняне можна їсти тільки вранці, коли обмін речовин найбільш активний, а для спалювання зайвих калорій – попереду цілий день.
 
Дослідники дійшли висновку, що спроба повністю виключити зі свого раціону солодке може призвести до формування психологічної залежності від цього продукту. Таким чином, задовольняючи потребу в солодкому вранці, організм отримує можливість контролювати цей потяг протягом всього дня.
 
У дослідженні, яке тривало 32 дні, взяли участь 93 дорослі людини, які страждають від ожиріння. Учасники двох груп протягом дня отримували однакову кількість калорій: чоловіки - 1600, а жінки - 1400. При цьому учасники першої групи майже половину добової норми споживали разом зі сніданком, до якого входили солодощі. У звіті, опублікованому в журналі Steroids, говориться, що добровольці, в раціон яких входили печиво, тістечка і шоколад, втратили на 18 кг більше, ніж учасники другої групи.
 
Дослідники пояснюють це тим, що сніданок – цей той прийом їжі, який найпомітніше впливає на рівень в крові греліну – гормону, що відповідає за апетит. Калорійний сніданок допомагає впоратися з відчуттям голоду протягом усього дня, пише газета Daily Mail, що звернула увагу на дослідження ізраїльських учених.
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити