Як підвищити свій імунітет за 10 днів, - рекомендації від доктора Олександра Шишоніна, лікаря-реабілітолога
Зустрінемо коронавірус у всеозброєнні!
80% китайців, які померли від коронавірусу, страждали хронічними захворюваннями легенів, - нагадує доктор Олександр Юрійович Шишонін.
Основні фактори ризику при коронавірусі - порушення дихальних функцій, гіпертонічна хвороба, вік.
Коли страждає функція дихання, страждає весь організм. Ми поглинаємо щодня до 15 кг повітря. Тобто, по суті, ми харчуємось повітрям. Тому від правильного дихання залежить імунітет людини. Оскільки головні фактори ризику - це порушення дихальних функцій, гіпертноічна хвороба, зниженя імунітету, вік - у якості профілактики для відповідних груп ризику необхідно: підтримати імунітет, зміцнити легені і відновити дихальну функцію (для доброго насичення організму киснем). Імунітет значною мірою звлежить від функціонування кісткового мозку. Тому потрібно здійснити хорошу прокачку крові через кістковий мозок. Звідси такі рекомендації:

1. Потрібно багато ходити на свіжому повітрі. Багато гуляйте, багато дихайте на свіжому повітрі (найкраще в лісі)! Це потужний зміцнюючий фактор.

2. Для нормального функціонування легенів їм потрібно дуже багато жиру (мембрана легенів складається з жиру). Налягайте на молоко, масло, олію!

3. Третя рекомендація - по диханню. Як правило, у людей з віком гірше працює діафрагма ("дихальна помпа"). Тому й частота дихання збільшується (організм намагається компенсувати нестачу кисню). А здорове дихання - основа основ для безпечної зустрічі з вірусом. Не буде кисню - не буде енергії як пального для імунітету. Тому діафрагму потрібно включити.
Ось проста вправа для рефлекторного запуску діафрагми. Робіть її щодня, тоді ви в рази підвищите ефективність вашого дихання.
Вправа. Ударте себе досить інтенсивно долонею в грудну клітку в районі сонячного сплетіння. Після цього починайте глибоко дихати. Протягом 3-х хвилин зробіть таких 3-4 удари. І діафрагма рефлеторно включиться і запрацює. Можна використовувати аналогічні удари ззаду (зі спини). Діафрагма включиться на кілька годин, а можливо, й на добу. Вже через 10 днів щоденних тренувань (1-2 рази на день) ви будете почувати себе значно краще. А ваш імунітет отримає додаткову енергію. Саме це і потрібно для вашого імунітету.
Це рецепт виживання для кожного з вас!

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити