Розвідка США отримала дані про десятки тисяч вірусів, які досліджували в лабораторії китайського міста Ухань
Ця інформація нібито підтверджує теорію про штучне походження COVID-19.
Американська влада не вперше звинувачує Китай у приховуванні інформації про появу вірусу. Китайська сторона все відкидає і посилається на висновки ВООЗ, де лабораторне походження SARS-CoV-2 назвали "вкрай малоймовірним". Але ось брати участь у розслідуванні і далі не збирається.

Як міг з'явитися коронавірус і чому ніхто не вірить в офіційну версію Пекіна – розповідає OBOZREVATEL.

Стало відомо щось нове?

Американські спецслужби змогли отримати інформацію про те, що лабораторії міста Ухань проводили дослідження щонайменше 22 тисяч вірусів. І інформація про це нібито була видалена у вересні 2019 року. До того ж Китай відмовився передати невідфільтровані дані про перші випадки коронавірусу в країні.

Як Штати зуміли отримати цю інформацію – поки незрозуміло. Але дії розвідки продиктовані вказівкою президента Джо Байдена, який у кінці травня доручив протягом 90 днів з'ясувати походження COVID-19.

Як зазначає CNN, зараз весь масив інформації оброблюють вчені й біологи. Джерело видання підкреслює, що дані можуть стати важливим ключем до правди про появу коронавірусу.

Нагадаємо, ще в грудні 2019 року в Ухані повідомлялося про випадки пневмонії, яка пов'язана з тоді ще невідомим коронавірусом. Через три місяці Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила про початок пандемії.

Повний текст

Інф.: covid.obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити