Головний редактор видання "День" Лариса Івшина ділиться з читачами рецептами здоров'я
"Руханка" — це не тільки про «зарядку»... А й про ті здорові параметри, які можуть підтримати і розвинути сьогоднішню людину», — пише у своїй колонці головний редактор «Дня». Вам цікаво, які три складових входять у «рецепт» здорового способу життя від Лариси Івшиної? Про це - у новому «Маршруті № 1» видання "День"!

Щоб читач не загубився в «нетрях» інформації (часом дуже сумнівної якості) про те, як виглядати і відчувати себе здоровим, автори глянцю проклали «Маршрут №1» по дієтах, косметичних засобах, спортивному спорядженню і не тільки. Що є міфом, а що насправді здоровим харчуванням, яким був «комплекс SPA» в наших прабабусь, які найкращі рецепти коктейлів для детоксу, де найкращі місця корисної і смачної їжі та навіть які фільми найбільше мотивують на здоровий спосіб життя — усе це у випуску «Руханка — Style». А для тих, хто мріє про спортивні вершини, ми «розвідали» секрет успіху олімпійського чемпіона з плавання Дениса Силантьєва.

І ще — надзвичайно приємний бонус: у глянці зібрані найзручніші варіанти тренажерів для тих українців, хто настільки у цейтноті, що ніяк не вибереться на пробіжку чи заняття у спортзалі. А таких серед нас у цей шалено-швидкий час, погодьтеся, чимало. Тобто ви одночасно зможете робити вправи і... читати улюблений «Маршрут №1». Чим не джерело радості?

Новий випуск «Руханка — Style» з'явиться у кіосках преси з 12 лютого.

Інф.: day.kiev.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити