З настанням спеки спрага допікає нам все частіше.
Вгамовувати її тільки чистою водою без газу не дуже смачно і нецікаво.
Тому в хід найчастіше йдуть шкідлива солодка газована вода, чай у пляшках, з величезним вмістом консервантів та вкрай шкідливий для здоров'я.
Пропонуємо список не лише смачних, а й корисних напоїв влітку.

Молоко. У натуральному молоці міститься величезна кількість поживних і корисних речовин та мікроелементів. «Молочний» кальцій цінній тим, що на відміну від різних аптечних препаратів на 97% засвоюється організмом. Ця властивість молока робить його просто незамінним для людей з проявами остеопорозу.

Какао. Сучасні дієтологи стверджують, що цей смачний напій більше як в два рази знижує ризик захворіти діабетом і набути порушень в роботі серцево-судинної системи. Какао також запобігає старінню нашого організму.

Томатний сік. Помідорний сік - це досить ефективний профілактичний засіб від деяких захворювань судин і серця. А також є потужним антиоксидантом, який запобігає розвитку онкологічних захворювань. Також вживання томатного соку допомагає організму якнайшвидше побороти негативні наслідки стресу, а також надає сечогінну, жовчогінну, протизапальну та антимікробну дію.

Зелений чай - справжній еліксир здоров'я, багатий на такі вітаміни, як С, Р, В, К, РР, і містить безліч різних мікроелементів - фтор, цинк, йод, мідь, марганець, а також дубильні і алкалоїди речовини. Зелений чай прискорює обмін речовин і при цьому зовсім не містить калорій, тому є незамінним у боротьбі із зайвими кілограмами.

Гарячий шоколад значно підвищує загальний тонус організму завдяки «гормону щастя» - серотоніну, що міститься в ньому. Також серотонін допомагає запобігати серцево-судинним захворюванням. Головне - не забувати про почуття міри, оскільки шоколад-досить висококалорійний напій.

Апельсиновий сік - лідер за вмістом вітаміну C, що сприяє поліпшенні роботи імунної системи. Також сік є ефективним сечогінним, протираковим та кровотворним засобом.

Грейпфрутовий сік: у грейпфрутовому соці міститься алкалоїд хінін, який у минулому вважається єдиним дуже ефективним засобом проти малярії. Він має антиаритмічну і заспокійливу дію і покращує апетит. Також сік грейпфрута досить корисний при гіпертонії, зменшує кількість шкідливого холестерину в крові.

Смакуйте корисне!

Інф.: shefkuhar.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити