Лягати о 2-3 годині ночі, а потім рано прокидатися, м'яко кажучи, вкрай важко, та й денне самопочуття залишає бажати кращого.
Після кількох тижнів боротьби з горе-режимом обов'язково з'явиляться позитивні зрушення, почнете раніше засинати та раніше вставати, дійсно з'явиться більше часу, а темні кола під очима почнуть зникати.
Для тих, кому вкрай важко змусити себе перебудувати режим, є клька порад як легко прокидатися зранку.

5 способів рано прокидатися та висипатися:
 
1. Знайдіть причину. Тобто причину рано прокидатися. Це може бути твердження, що до пізна сплять тільки невдахи або що потрібно встигнути зробити багато справ, або що о 10 ранку вже всі шезлонги на пляжі зайняті рушниками більш перевірених відпочиваючих. Знайдіть свою мотивацію.
 
2. Забудьте про кнопку "snooze" в будильнику. Поставте його чітко на потрібний час і все (6-7 годин ранку). Задзвонив будильник - не тягнемо руку за кнопочкою "snooze", а встаємо!
 
3. Спіть міцно і достатню кількість годин. Якщо ви не можете виспатися, то не має значення, о котрй Ви встаєте. Ви все одно будете почувати себе розбитим. Здоровий і повноцінні сон - основа вашого бадьорого дня.
 
4. Зробіть свою спальню приємним місцем для відпочинку. Починаючи від кольору шпалер на стінах і закінчуючи візерунком на ваших простирадлах - все це теж дуже важливі фактори. Як і подушка, на якій ви спите. А ще краще, якщо ви поставите своє ліжко так, щоб ранкове сонце буде світити вам прямо в очі - тоді ви точно не будете довго спати.
 
5. Відкрийте вікно. Варто тільки добре провітрити перед сном, і засинаєте набагато швидше. а прокидаєтесь легше.

 
Інф.: medinfo.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити