ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Наука і освіта
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
ЖОВТЕНЬ 
02- Всесвітній день архітектора

У 2017-му відзначаємо такі знаменні дати:
25 років з часу передачі повноважень від УНР сучасній Україні (22.08.1992)

15 років з часу створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (30.11.2002)
100 років з часу початку Української революції та створення Української Центральної Ради (17.03.1917)
100 років з часу початку роботи Всеукраїнського Національного конгресу, першого представницького форуму українського руху (19-21.04.1917)
100 років з часу ухвалення І Універсалу Української Центральної Ради (23.06.1917)
100 років з часу створення Генерального Секретаріату Української Центральної Ради – першого українського уряду (28.06.1917)
100 років з часу проголошення Української Народної Республіки ІІІ Універсалом Української Центральної Ради (20.11.1917)
100 років з часу проведення першого  Курултаю кримськотатарського  народу (9.12.1917)
100 років з часу створення Генерального Суду Української Народної Республіки (правонаступник – Верховний Суд України) (15.12.1917)
100 років з початку збройного опору Української Народної Республіки проти російської агресії (17.12.1917)
100 років з часу створення Головної скарбниці Української Народної Республіки (тепер – Державна казначейська служба України) та Українського державного банку (тепер – Національний банк України (22.12.1917)
80 років з часу заснування Донецького національного університету імені В.Стуса (1937)
75 років з початку формування Української повстанської армії (1942)
50 років з часу заснування Світового Конґресу Українців (1967)
PostHeaderIcon Наука і освіта

Випускники українських шкіл можуть виграти 50 тисяч гривень за свої знання

З 1 лютого в Україні стартувала всеукраїнська економічна олімпіада для випускників середніх шкіл "Фінансовий геній".
На відміну від звичайних шкільних олімпіад, в ній може брати участь випускник будь-якої української школи, незалежно від його оцінок в табелі.
Переможець "Фінансового генія" отримає грант на суму 50 тисяч гривень на оплату подальшого навчання у вищій школі.
 

Космічна альтернатива Інтернету дасть безкоштовний веб-доступ кожній людині на Землі

Забудьте Інтернет - скоро буде Outernet
Група підприємців не тільки хоче захистити Інтернет від цензури, але і зробити доступ до інформації безкоштовним. Амбітна організація MDIF планує дати безкоштовний веб-доступ кожній людині на Землі. MDIF в рамках проекту Outernet планує запустити сотні мініатюрних супутників CubeSats на орбіту до 2015 року на низьку навколоземну орбіту. Кожен супутник буде безкоштовно транслювати Інтернет для телефонів і комп'ютерів мільярдам людей по всьому світу.
 

Інтернет може зникнути вже цього року

Експерти "Лабораторії Касперського" повідомили, що Інтернет, як інформаційна глобальна мережа в поточному році може зникнути.
На зміну йому прийдуть десятки національних мереж з власними заборонами, а також обмеженням доступу до закордонних ресурсів.
За словами А. Гостєва, провідного спеціаліста "Лабораторії Касперського", такого роду мережевою закритістю до недавнього часу виділявся Китай, однак сьогодні вже ряд країн, разом з Росією, прийняли закони або ж готуються їх прийняти, які забороняють в певних моментах використання закордонних сервісів. 
 

Автомобіль, який потрібно заправляти раз на 100 років - реальність

Авто, що працює на торії, потребуватиме заправки всього один раз на сто років
 На сьогоднішній день по дорогах планети їздить більше одного мільярда автомобілів, які прямо або побічно коштують трильйони доларів у матеріальних ресурсах, часі і отруйних викидах. А тепер уявіть, що всі ці машини зможуть працювати абсолютно екологічно протягом 100 років усього лише на 8 грамах палива кожна.
 

Планшет став найкращою іграшкою для чотириногих (ВІДЕО)

Розважатися за допомогою цифрових пристроїв можуть не тільки люди, а й брати наші менші. Деякі розробники випускають спеціальні додатки для них, але навіть звичайні людські гри виявляються для тварин дуже цікавими. І стосується це не тільки котів і собак, але навіть таких екзотичних вихованців, як ігуани і жаби.
 

Телевізори-іміджмейкери витіснять дзеркала

Світле дзеркальце! Скажи та мій сумнів розв'яжи! Казка стає дійсністю
Всесвітньо відома корейська компанія LG представила свій новий пристрій - 55-дюймовий телевізор-дзеркало. Телевізор був продемонстрований у рамках технологічної виставки CES-2014 у Лас-Вегасі. На виставці були представлені відразу два види подібних телевізорів. Одна лінійка гаджетів дозволяє бачити себе безпосередньо на екрані телевізора. Крім цього, пристрій надає можливість розглянути кожну деталь окремо. Такі екрани можна буде використовувати для зручності в примірочних.
 

Українських науковців залишили без грошей

На науку цьогоріч виділять найменше грошей за всі роки незалежності.
Менше трьох десятих відсотка ВВП.
Про це заявила голова парламентського Комітету з питань науки та освіти Лілія Гриневич.
За її словами, для виживання галузь потребує хоча б утричі більше. Таке фінансування навіть не покриває виплату заробітних плат.
 

Землю сколихне потужна магнітна буря

Група 1944 знаходиться на центральному меридіані Сонця, тому ці спалахи можуть викликати магнітні бурі.
Рентгенівський спалах вищого класу потужності X стався на Сонці. Приблизно через два дні викинута при спалаху хмара плазми досягне Землі і викличе магнітну бурю, повідомив представник Інституту прикладної геофізики (ІПГ) Росгідромету.
Джерелом потужного спалаху, що стався, була група плям 1944 - одна з найбільших за останні роки, найбільша пляма в групі вдвічі більша за Землю. Ця ж група у другій половині дня вівторка стала джерелом менш потужною спалаху.
 

Найперші у світі гнучкі телевізори представлені Samsung і LG (ВІДЕО)

Представлені Samsung і LG прототипи телевізорів здатні гнутися по команді користувача, перетворюючись з плоских в увігнуті і назад
Компанія LG планує приступити до продажу такого пристрою в кінці 2014 р. або на початку наступного року. Samsung Electronics і LG Electronics у рамках виставки CES в Лас-Вегасі представили прототипи телевізорів з екраном, кривизну якого можна міняти з пульта дистанційного керування.
 

Відстежувати серцевий ритм з допомогою смартфона дозволить безкоштовна програма

Додаток meeTrainer перетворить Ваш смартфон у просунутий спортивний органайзер, що дозволяє користувачеві вести спостереження за власними спортивними досягненнями і тренуваннями в режимі реального часу. Програма задіює роботу Bluetooth і GPS для отримання різних параметрів, у тому числі таких як частота серцевих скорочень, швидкість руху, пройдені відстані, висота. Також Ви зможете відстежувати у програмі за кількістю споживаних калорій і багато багато іншого. Багаті налаштування meeTrainer дозволять задати параметри і всі ваші особисті дані для ефективної роботи монітора стеження. Інф.: allnokia.ru
 

Портал "Воля народу" популярний у 203 країнах світу

free counters

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2073
mod_vvisit_counterВчора5158
mod_vvisit_counterЦього тижня27176
mod_vvisit_counterМинулого тижня26043
mod_vvisit_counterЦього місяця93828
mod_vvisit_counterМинулого місяця119415
mod_vvisit_counterЗа весь час10920377