Всього через вісім секунд після зльоту француз Вінс Реффет піднявся на 100-метрову висоту
Фантастика стає реальністю! Чоловік пролетів над Дубаєм зі швидкістю 240 кілометрів на годину, використовуючи реактивний ранець.
Немов на кадрах з голлівудського блокбастера, французький парашутист Вінс Реффет різко піднявся на висоту 1500 метрів, а потім опустився на землю на парашуті.

Реффет стартував з майданчика Skydive Dubai на узбережжі ОАЕ. Його ранець "Jet Wing" розробила компанія Jetman Dubai, мета якої - досягти повністю автономних польотів на реактивних портфелях уже в цьому році.

«Існує діапазон висоти, на якому люди не можуть літати автономно, - йдеться на сайті компанії. - Це називається «сіра зона». У 2020 році вона зникне».

На кілька хвилин зависнувши над поверхнею води, Вінс Реффет помахав глядачам, закрив шолом і почав набирати швидкість. Усього через вісім секунд після зльоту він піднявся на висоту 100 метрів.

За 12 секунд він досяг висоти 200 метрів, за 19 секунд - 500 метрів. Через півхвилини Реффет уже злетів на 1000 метрів із середньою швидкістю 240 км на годину.

Він попрямував до мікрорайону Jumeriah Beach Residence на узбережжі Дубая. В кінці цього трихвилинного польоту, на висоті 1800 метрів Реффет зробив петлю. Потім, спустившись на 300 метрів, він відкрив свій парашут і приземлився назад у Skydive Dubai.

Інф.: vokrugsveta.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити