Підрозділ Mobile Display компанії Samsung працює над створенням гнучких AMOLED-панелей. Нещодавно компанія показала, яким чином вони можуть використовуватися - у прозорих і гнучких планшетних комп'ютерах, мабуть, саме такими будуть девайси майбутнього. Судячи з демонстраційного відео, нові пристрої можна буде "розгортати" з трубки-смартфона в лист-планшет, а прозорий лист можна буде використовувати в якості повноцінного видошукача, щоб зробити фотографію.

Плюс стиль доповненої реальності, геолокаційні сервіси та управління за допомогою жестів. Звичайно, до стадії серійного виробництва інноваційних девайсів компанії Samsung має пройти ще досить багато часу, але перші продукти з гнучкими AMOLED-дисплеями корейський виробник планує почати виробляти вже в наступному році.


Це будуть як смартфони, так і планшетні комп'ютери. Найбільш вірогідним виглядає варіант гібридних пристроїв, особливо враховуючи те, що компанія вже показала прототип мультимедійного девайса/смартфона.
Samsung зовсім не єдина компанія, що збирається випускати пристрої з гнучкими дисплеями. Nokia також заявляла про наміри випустити щось подібне.


Ірина Ляпічева

Інф.: mobiledevice.ru 

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #2 ... 16.01.2013 18:50
Этой новости уже пол года кажется.. посмотрите на дату коментов под видео на ютубе.. И не забывайте, что многие компании для поддержания своего имиджа снимают вот такие фантастические ролики, которым не суждено сбыться зачастую не то что в ближайшие десятилетия, а даже иногда и вообще! приятного всем вечера
Цитувати
 
 
+1 #1 Don 16.01.2013 10:28
Техніка випереджає мрії
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити