Ціна літаючого човна досягає тридцяти тисяч євро
Ален Теболт, любитель яхт-спорту, розробив літаючі таксі "Морські бульбашки", повідомляють "Патріоти України" з посиланням на французькі джерела.
За словами француза, проект зайняв у нього більше чверті століття, проте він з дитинства мріяв створити літаючі човни. Як зізнається винахідник, ідею подали дочки, які попросили його придумати транспорт, який не зможе зашкодити довкіллю.
Швидкість нового транспортного засобу невисока - близько 18 кілометрів на годину. Катер-таксі буде працювати на двох електричних двигунах, які заряджаються від сонячної енергії. У таксі є чотири незвичайних «крила», які будуть спиратися на поверхню води під час руху. При максимальному розгоні крила піднімають човен над водою.

Таксі розраховане на водія і чотирьох пасажирів. Спочатку винахідник був упевнений, що його «Морські бульбашки» стануть працювати в якості таксі, проте до умільця вже звернулися багаті покупці, які мріють про такий незвичайний транспортний засіб. Ціна літаючого човна досягає тридцяти тисяч євро.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити