На вигляд це просто красива жінка, але підійди ближче, і ти застигнеш від подиву
Скульптура - мистецтво створювати об'ємні речі з глини, воску, каменю, металу, дерева, кістки та інших матеріалів. Китайська скульпторка Лу Лі Ронг у ньому досягла успіху. Вона вміє робити фігури вкрай реалістичними, нібито дихаючими, наповненими життям і потенційним рухом.
Лу Лі Ронг закінчила Китайську академію мистецтв, де вивчила все, що тільки можна, по своїй темі. Скульпторкою опанувала всіма сучасними методиками роботи і новітніми матеріалами. Але, крім того, вона звернулася до досвіду європейських творців епохи Відродження і бароко, скомбінувала їх техніки, і ось що у неї вийшло.

Дівчина прагне передати красу жіночого тіла. І у неї це виходить: всі скульптури виконані в натуральну величину.
Якщо дивитися здалеку, вони здаються живими і тільки наблизившись, можна зрозуміти, що в створених Лу Лі Ронг жінках не тече кров.

Всі вони з бронзи. Скульпторка приділяє величезну увагу деталям, тому пропорції завжди правильно розраховані. Вигини рук, повороти суглобів, складки тіла і одягу - все на своєму місці.

Її жінки ніби щойно раділи тому, що відбувається навколо, красувалися перед перехожими своєю красою і раптом застигли на секундочку для фотографії.

Так виглядає процес створення скульптури. Спочатку вона являє собою безформний сплав міді з оловом. І тільки в руках Лу Лі Ронг перетворюється в прекрасне творіння. Вона чарівниця.

Важко повірити, що все це не справжні представниці прекрасної статі. Таке глибоке мистецтво.

Інф.: ofigenno.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити