Українці вперше можуть почути нестаріючі хіти Елвіса Преслі, Деміса Руссоса, Адріано Челентано, Джо Дассена українською мовою
Музичний проект "Світові музичні хіти українською" - новий етап у творчості знаменитого співака Володимира Вермінського.
Володимир Вермінський – український співак (тенор), аранжувальник, диригент, заслужений артист України.
Брав участь у багатьох престижних всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях естрадної пісні:
”Боромля”1999 р. (м. Суми), ”Пісенний вернісаж” 2000 р. (м. Київ), “Червона рута” 2002 р. (м. Київ), ”На хвилях Світязя” 2003 р. (м. Луцьк).
5 грудня 2009 року нагороджений дипломом та медаллю лауреата Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені братів Богдана та Левка Лепких.
Нещодавно артист нагороджений почесною відзнакою "Патріот України".

Найвизначнішою перемогою Володимира Вермінського як співака є золота та бронзова медалі на чемпіонаті світу з видовищних мистецтв у США (Лос-Анджелес, штат Каліфорнія) 2003 р., де він представляв Україну в номінаціях естрадна пісня та сучасна класика.
Після фестивалю - успішні гастролі містами США.

За період творчості в доробку музиканта 10 магнітоальбомів, 12 музичних дисків, безліч концертів в Україні та за її межами.
Володимир Вермінський широко відомий як співак у жанрах патріотичної пісні (насамперед, пісні Української Повстанської Армії), ліричної пісні, новорічних пісень-колядок.

Музичний проект "Світові музичні хіти українською", в якому понад 20 пісень - новий етап у творчості знаменитого співака.
Ось фрагмент концерту Володимира Вермінського в Тернополі, де він представляє кавер-версії світових хітів українською:

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити