Понад 20 золотих світових хітів різних років уперше прозвучали українською в Тернополі
25 січня у Палаці Культури “Березіль” з аншлагом пройшов концерт тернопільського співака і композитора, заслуженого артиста України Володимира Вермінського.
У концертній програмі прозвучали світові хіти частково мовою оригіналу (один куплет і приспів), решта - в перекладі українською, - повідомляє кореспондент порталу ВН..
Володмир Вермінський співав на 6 мовах: крім української - англійська, польська, фрацузька, італійська, іспанська. Один цей факт тягне на включення в Реєстр рекордів України!
Більшість глядачів стверджують, що враження від концерту перевершили їхні сподівання. І це при тому, що в залі були люди різного віку - від дошкільнят до пенсіонерів.
Усі вони піднімалися з мість і з другої половини концерту танцювали до його завершення. Палац Культури "Березіль" такого ще не бачив!

Жінки літнього віку, виходячи після концерту із залу, наспівували українською відомий хіт PUPO "Gelato Al Cioccolato", який Володимир Вермінський виконав на біс.
На концерті були присутні ветерани російсько-української війни, яка триває на сході України. Спеціально для них В. Вермінський виконав пісню гурту Status Quo "In The Army Now".

Тепер у Вас є змога переглянути відозапис концерту. Але враження від "живого виступу" співака дійсно непередавані!

Інф.: ВН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити