За словами Сердючки-Данилка, президент РФ викликав у нього симпатію
Народний артист України, актор, співак і телеведучий Андрій Данилко в інтерв'ю програмі "Гордон" на телеканалі "112 Україна" розповів про свою зустріч з Путіним.
"Я на концертах розповідав – ціла розповідь є, і там усе повністю (щоправда – з подачі Сердючки, з її текстами).
Це був Форос, 2004-й рік. Були Кучма і Путін. Там були відомі артисти, і з нами ніхто не вітався. Ведучим був Лещенко. Було дуже жарко, вони сиділи в сорочках з коротким рукавом, мокрі, і було видно, що вони думають, коли вже закінчиться це "веселість". Випускають нас, ми "дали", і Путін з Кучмою підійшли до мене. Подякували за виступ і попросили виступити ввечері, в атмосфері "без краваток". Нам заплатили хороші гроші, і ми вийшли ввечері", - розповів Данилко.
За словами артиста, у той день йому весь час наливали алкоголь. "Мені наливали шампанське, вони і самі випивали, а Путін не пив взагалі. Мене реально споїли трошки, і мені здалося, що я тут найголовніший. Путін стояв у метрах десяти, з келихом, і сміявся стримано. Мені для балансу когось не вистачало, і я Путіна поманив пальцем. Гробова тиша – тільки цвіркуни. Я вмить протверезів, і не знаю, як вирулити. А Путін мені показав жестами, пальцем – "ні, ти до мене". Я біжу до нього, і мене вразило, що він дуже маленький", - зізнався артист. Данилко запросили за стіл до президента РФ. "Нібито він соромився. І тоді каже: "Андрію, дякую за виступ. Ви не могли б, коли знімете свої обладунки, сісти з нами за стіл?". На той момент він на мене справив дуже приємне враження. Може, тому, що він Терези, я відчув цю нашу сором'язливість, яка притаманна цьому знаку. За це наше спілкування ситуація навколо нас відразу змінилась – ми стали улюбленцями, нам накрили на стіл, і всі артисти, які з нами не віталися, підходили до нашого столика і казали: "Які ви молодці, як це все талановито".
Нам дали літак, і ми полетіли з такою помпою в Київ", - підсумував Андрій. Нагадаємо, що український артист Андрій Данилко, відомий своїм образом провідниці Вєрки Сердючки, виступив у новорічну ніч під Москвою перед росіянами.

Інф.: rbc.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити