Пісня BLCK SQR у виконанні тріо FO SHO стала одним із найбільш яскравих номерів другого півфіналу Національного відбору на "Євробачення-2020" 15 лютого.
Як і всі учасники відбору, дівчата співали в основному англійською мовою, але вставили в пісню українські вкраплення, щоб дати зрозуміти глядачем, яку країну вони представляють в Нацвідборі "Євробачення", передають "Патріоти України".

І під час інтерв'ю учасниці тріо сестри Бетті, Сіона і Маріам Ендале говорили чудовою українською мовою, значно кращою, ніж у чималої кількості людей, які вважають себе етнічними українцями.

До речі, вони в коментарі ведучому навіть назвали художника Каземіра Малевича українцем, хоча той більшу частину життя провів в РФ і лише ненадовго перед смертю повернувся до Києва, де народився.

Fo Sho - афроукраїнський хіп-хоп-проект, створений у 2019 році харків'янками - сестрами Бетті, Сіона і Маріам Ендале. Назву групи дівчата трактують як or sure, totally cool, що в перекладі з англійської "захват від крутизни, захоплення".

Виступ сестер Ендале привів у захват не тільки глядачів, а й членів журі українського Нацвідбору. Наприклад, Тіна Кароль дуже схвально відгукнулася про вокальні дані сестер і навіть шокувала їх, зізнавшись, що була б не проти підготувати разом з цим тріо спільний вокальний номер. Не менш позитивним був і відгук зазвичай дуже скупого на похвали і дуже "прискіпливого" Андрія Данилка. Він також висловився вельми тепло і побажав колоритному тріо вийти у фінал престижного пісенного конкурсу.

Як тільки ролик із виступом тріо FO SHO був розміщений на Youtube, він відразу ж зібрав сотні захоплених коментарів.
"Світло, костюми, музика, голос - Неймовірно!!! Запалили шикарно, з самого початку і до кінця моє тіло покривалося мурашками. БРАВО!", "Це найкраще, що було на "Євробаченні", "Королеви! Голосуємо! Такі харизматичні!", "Мені дуже сподобалося. Дуже навіть незвично! Мені здається, що на Євро таке може зайти", "Це не бомби - це ДИНАМІТІЩЕ!!! Мій голос за Вас!!! Чудові!!!", "Однозначно повинні пройти у фінал", "Це Міссі Еліот, Бейонсе і Ріанна в одному крутому флаконі", "Україна стала такою сучасною. Мені це дуже подобається. Ми на цілу голову вищі за Росію з її одноманітною музикою. FO SHO досить цікаві, енергійні, запальні", - пишуть захоплені користувачі мережі.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити