Знаменитий французький шансоньє, композитор, актор Шарль Азнавур помер 1 жовтня
Йому було 94 роки.
Легенда шансону залишив у спадок десятки знаменитих у цілому світі композиції і кінокартини.
Шарль Азнавур – легенда французького шансону, його авторству належать 1300 пісень, а у всьому світу продано 200 мільйонів екземплярів дисків.
За результатами опитування читачів журналу Time і глядачів CNN, який проходив в 1998 році, шансоньє посів першу сходинку рейтингу найкращих артистів естради XX століття.

Справжнє ім'я співака – Шахнур Вахінак Азнавурян. Він народився в Парижі в травні 1924 року в грузино-вірменської сім'ї, яка емігрувала з Грузії.

Музична кар'єра Шарля Азнавура
Точкою відліку творчої біографії Шарля Азнавура можна вважати 1940 роки. У цей він познайомився з колегою П'єром Рошем. Як і Шарль, Дует назвали "Рош і Азнавур". Разом вони виступали в клубах Франції і сусідній Бельгії. Найчастіше співав Рош, натомість голос Азнавура подобався далеко не всім, тому він більше писав музику і вірші для пісень.

Згодом у 1946 році на дует звернула увагу знаменита Едіт Піаф. Французька знаменитість запросила дует поїхати з нею на гастролі в США, після чого артисти стали впізнаваними. Згодом, як композитор, Азнавур написав для Едіт Піаф написав хіт "Jezebel".

Після тривалого турне по Америці, Європі та Азії Шарль Азнавур стає зіркою світового масштабу. Його шлягери "Моє життя", "Ця молодість", "Тому що", "Після кохання" співають на всіх континентах. Особливо популярною стає пісня Шарля Азнавура "Вічне кохання", яку він пізніше виконав з Мірей Матьє.

Слухайте пісню "Une vie d'amour" у виконанні Шарля Азнавура і Мірей Матьє:

Детальніше

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити