Любов до України Оксана ПЕКУН висловила в пісні "Всміхнись, мені, Україно!"
Такий уже ми народ - українці! Ми висловлюємо свої емоції, почуття і любов у піснях, - каже співачка
І саме емоційно-неповторне захоплення Україною я висловила у своїй новій роботі - Всміхайся мені, Україно! І все це - завдячуючи поезії унікального журналіста, ведучого, актора, шоу-мена, мого хорошого друга Петра Маги. Ідея написання цієї пісні виникла випадково. Захотілося зробити рідній країні хороший душевний, духовний подарунок! Композитор Олег Шак написав чудову мелодію і ми разом звернулися до Петра, який у віршах описав всю любов до України саме через мене, пропустивши кожне слово, через мої думки і через мою 10-ти річну роботу над програмою "Фольк-music", завдяки якій я збирала пісні, відроджувала традиції, знайомилася з людьми, містами і все це Є у пісні!
Ми працювали такими шаленими темпами, що ще жодну пісню так не писали. Тому що експромт тим і хороший, що його треба добре, ретельно, фахово зробити. Нічне бдіння на студіїї, ранкові фото- і відеозйомки на Хрещатику, який огортають перші сонячні промінчики. Тут уся я: моя душа, моя любов до держави, якою я пишаюся, до країни, в якій я живу, до краю, де я народилася, до місцевості, де я мешкаю і творю, та до всього українського народу, до нашої неповторної української нації! Україна подарувала нам Землю, на якій ми живемо, а ми Україні – пісню!!! З Днем народження, рідна Україно!!!

Оксана Пекун - Всміхнись мені, Україно!
Музика Олега Шака, вірші Петра Маги, запис: VG- studio (Ігор Добрянський) Продакшн: MN project (Максим Новицкий), дизайн одягу: Оксана Полонець

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити