В Українському Домі відбувся ювілейний вечір, присвячений 50-літтю творчості  колективу Юрія та Валенти Коржових "Ромен", організований Радою національних спільнот України та за підтримки Міністерства культури України.
Гурт «Ромен» - один із найпопулярніших виконавців пісень, романсів і танців, що передають особливості та неповторний колорит ромської культури. Юрій Коржов – це третє покоління великої артистичної сім'ї Коржових,  він є лауреатом Міжнародних конкурсів артистів естради в Словенії, Парижі, заслужений артист України. Перше визнання отримав, знявшись у 13-річному віці у фільмах «Армія Трясогузки» та «Армія Трясогузки знову в бою».

Валента Коржова – лауреат Міжнародних конкурсів артистів естради, заслужена артистка України.

Від Міністерства культури України привітав ювілярів директор Департаменту у справах релігій та національностей Андрій Юраш.

Протягом вечора лунали пісні у виконанні колективу «Ромен», народних артистів України Віталія та Світлани Білоножко, Івана Поповича та інших гостей вечора. На адресу ювілярів пролунало багато теплих вітань і щирих побажань від колег, гостей та організаторів свята.

Інф.: mincult.kmu.gov.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити