18 листопада У Києві з аншлагом пройшов концерт легендарного ВІА "Поющие гитары"
ВІА "Поющие гитары" - найперший колектив в СРСР, який виконував рок-музику і поп-музику на Великий Сцені.
Саме завдяки "Поющим гитарам" у той час і виник новий напрям у музиці.
Ансамбль знову (через 45 років!) дав концерт у Києві.
Концерт ВІА «Поющие гитары» у Києві (у Палаці культури КПІ) 18.11.2017 відвідали численні шанувальники його творчості, зробивши собі неоціненний подарунок - повернення у часи своєї молодісті, і заново переживши щасливі і незабутні хвилини минулого.

На концерті глядачі поринули в ностальгічну атмосферу колишньої легкості і душевності. Якісні постановки, звук і спецефекти змусили до сліз знайомі акорди звучати з новою силою і в новій інтерпретації.

Ансамбль 51 рік на сцені! Час його виникнення датують 1966 роком. Колектив його кілька разів змінювався протягом багатьох років. Тут було чимало талановитих артистів, серед яких найбільш відомі Юрій Антонов та Ірина Понаровська.

Серед постійного складу ансамблю із Санкт-Петербурга: Валерій Ступаченко (на фото), Олександр Федоров, Юрій Іваненко. Вони дають багато концертів і дарують своїм відвідувачам теплі спогади про минуле.
Продюсер і, за сумісництвом, барабанщик ансамблю - Сергій Дронов.

На своїх концертах цей колектив виконує тільки композиції, які були написані в період з 1966 по 1975 рік. Серед них відомі шлягери і хіти того часу: "Люди встречаются", "Синий иней", "Соловей" та інші.

"Синий иней" 50 років тому (соліст Валерій Ступаченко):

"Соловей" 50 років тому (соліст Валерій Ступаченко):

Так звучать ці нестаріючі хіти сьогодні (соліст Валерій Ступченко):

Інф. кор. ВН

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #1 Дорн 19.11.2017 13:02
Це просто супер!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити