У Галереї-музеї буде розмiщено 130 воскових фігур
9 листопада у Києві презентували галерею-музей "ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ"
За словами організаторів, мета проекту - демонструвати успіхів та переможні моменти славетних сторінок історії нашої нації, в яких прославились українці та їх предки, а також підвищити самооцінку українців та зростання їх національної свідомості, патріотизму та віри в Україну.

- Нашим проектом галерея-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ» ми плануємо висвітлити позитивні моменти нашої історії, в яких прославились окремі українці та наша нація загалом, щоб усі, хто має предків українців, повірив у себе, відчув справжній патріотизм і віру в Україну, - говорять співзасновники.

Автор та керівник проекту Валерій Галан висловлює впевненість всього колективу, що галерея зможе розбудити в українцях всього світу гордість за свій народ, за свою націю. «Зараз і в Україні, і в усьому світі є багато справжніх свідомих патріотів своєї Вітчизни, ми бачимо це і зараз, особливо у зоні АТО, і бачили під час Майдану. Наш проект це унікальний музей, у якому сюжетні композиції фігур видатних українців відображатимуть ключові етапи формування української нації та державності в різні історичні часи. Наш музей немає аналогів ні в Україні, ні у світі. Понад 130 воскових фігур буде зібрано в 30 сюжетних композицій від часів Київської Русі до нашого часу. В тім числі буде композиція сучасних видатних українців, які прославили і прославляють Україну. Це відомі діячі культури, освіти і мистецтва, спортсмени, журналісти, поети, письменники, публіцисти, актори театру та кіно, громадські та релігійні діячі, науковці з різних галузей знань.

Над експозиціями галереї-музею працюють видатні українські та зарубіжні фахівці: історики, продюсери, режисери, скульптори, художники, журналісти. Головний зміст кожної композиції - передати з минулого своїм нащадкам, українцям, те, що їх предки були великою нацією, а Україна - колискою європейської культури.

Благословити керівний та творчий склад проекту завітав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у супроводі Голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) та керуючого справами Київської Патріархаї архієпископа Агапіта (Гуменюка). Святійший Патріарх Філарет у своєму слові зазначив, що даний музей допоможе у формуванні національної ідентичності української нації та відродженні нашої історії.

Iнф.: prostir.museum


   


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити