Роман Скрипін: Кожен канал несе певні інтереси власника
Про це та інше журналіст Роман Скрипін говорив у Рандеву з Яніною Соколовою (ефір на "5-му каналі" від 07.09.2019)
Роман Скрипін, зокрема, говорив про журналістcьку проституцію – заробітчанство без принципів. На запитання Яніни Соколової, чи варто брати інтерв’ю у ворога, Роман Скрипін відповів:
"Я не пригадую, щоб під час Другої Світової радянський журналіст брав інтерв’ю у Гітлера, а потім виходила передовиця в газеті "Правда". Тому я убезпечую себе від спілкування з неприємними людьми.
Журналістика зараз перетворилася на суб’єктивну. Журналісти залежні від власників телеканалів. Вони солдати на чужій війні. Кожен канал несе певні інтереси власника".

Інші тези висловлювань Романа Скрипіна:
Політичні взаємини власника “5-го каналу” Порошенка відбивалися на поведінці журналістів. Він якось намагався вплинути і на мене.
Є певні червоні лінії для журналістів. Наприклад, те, що «джинса» (замовний матеріал, який маскують під новини) – найбільше зло. У партій звичка купувати новини. Це не нормально. Інтернет-видань, які працюють без «джинси», дуже мало. На «Українській правді» є проплачені матеріали, є прайси.
Журналіст не може публічно агітувати за когось, брати участь в акціях як громадський активіст. Це порушення засад.
Петро Порошенко – артист, не гірший за Зеленського. Але на стадіоні він програв Зеленському. Думаю, через те, що Порошенко – не сценарист. Він повівся на сценарій Зеленського.
Під час війни проросійські медіа потрібно закрити.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити