Прощай, гаранте!: журналісти створили відеокліп на музику пісні "Белла, чао!"
Журналіст 5-го каналу Азад Сафаров та оператор того ж каналу Іван Наконечний із групою товаришів створили відеокліп, що відображає сподівання і надії протестуючих на Євромайдані, а також співчуваючих, небайдужих до звершень Януковича.
Автори згадали багато яскравих епізодів з президентства Януковича, в тому числі біг по пеньках у Межигір'ї на очах у журналістів, і нерівний бій з вінком, і запальні танці, і крісло, яке затисло сідниці президента під час футбольного матчу, а також розгін Євромайдану, "Беркут", який він по-батьківськи покартав за побиття студентів, кортежі з мигалками, Межигір'я, продажні суди... Загалом, для неповних двох хвилин дуже насичений ролик. І музика дуже підходяща.

Автор і режисер кліпу - журналіст Азад Сафаров, автор тексту - Ірина Земляна ("Демократичний Альянс"), а запально виконує пісню Ольга Хуторянець з СТБ.

Слова покладені на музику народної пісні "Bella ciao" ("Прощай, красуне"). У роки Другої світової війни вона стала піснею італійських партизан.Інф.: atn.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити