Після того, як скандальний кандидат із подвійним громадянством Олександр Куницький визнав приналежність Криму Росії один з найвідоміших сучасних українських письменників, власник численних національних та міжнародних нагород, активний організатор літературного життя України, громадський активіст із Харкова Сергій Жадан звернувся до Президента України з проханням знайти їм іншого депутата, повідомляє "Гордон".

"Ось тут кажуть, що я займаюсь критиканством і не даю працювати молодому президентові. Я б і мовчав. Але читаю сьогоднішні новини й бачу, як громадянин України повторює за кимось, що "Крим, виявляється, це Росія". І були б це його, громадянина, особисті проблеми, якби цей громадянин не йшов кандидатом на вибори. До того ж, якби він не йшов кандидатом на моєму, 169-му окрузі. Від партії "Слуга народу". І ось тут не можу мовчати й хочу звернутися до президента. Володимире, скажіть - а у вас є для нашого округу кандидат, який не вважає Крим частиною Росії? Ви ж серйозна політична сила, у вас там кандидатів, очевидно - ціла черга. Можна з них вибрати когось адекватного й не ставитись до харків'ян, як до потенційних колаборантів?
ВідреагуєТе?"

Нагадаємо, скандальний відеоролик "Не міліція і не поліція Криму" опубліковано Олександром Куницким в його блозі на YouTube в 2014 р.
"Ми розібрались, що Крим це Росія", заявив Куницький поліцейським, які зупинили його.

За повідомленнями численних ЗМІ, відомий доктор Ірина Баглай, відомий військовий, громадський і політичний діяч Леонід Маслов, а також вокалістка KAZKA звернулися до Зеленського через громадянство кандидата від "Слуги народу".

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити