КРИВОРІЖЦІ ВИЙШЛИ НА ПЛОЩУ, ЩОБ ПІДТРИМАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТИ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ "ФОРМУЛИ ШТАЙНМАЄРА"
2 жовтня у Кривому Розі приблизно 100 містян вийшли на акцію "Ні капітуляції"
Зазначимо, подібного роду акція відбувалась 19 вересня. Тоді городяни зібрали 119 підписів під зверненням до Президента Зеленського із вимогами не здавати інтересів держави. Фоторепортаж із заходу тут.

Прийшли представники політичних партій, громадських організацій, волонтери, бійці, капелани, журналісти.

За порядком слідкують правоохоронці - співробтники КВП і ППП.

Нагадаємо, що 1 жовтня під час переговорів Тристоронньої контактної групи у білоруському Мінську домовились про розведення збройних сил у Петрівському та Золотому.

Президент Зеленський повідомив, що Україна погодилась на так звану "формулу Штайнмайєра" щодо виборів на території окупованого РФ Донбасі. Нагадаємо, ця формула регулює, коли саме має почати діяти Закон про особливий статус ОРДЛО, і звучить вона так:

"Закон набуває чинності о 20:00 за місцевим часом в день голосування на дочасних місцевих виборах в окремих районах Донецької та Луганської областей, які призначені та проведені відповідно до Конституції України та спеціальним законом України, що регулює проведення місцевих виборів у згаданих районах. Він діятиме на тимчасовій основі до дня публікації остаточних висновків місією БДІПЛ ОБСЄ по спостереженню за виборами, на основі усталеної практики БДІПЛ ОБСЄ, про відповідність у цілому дочасних місцевих виборів стандартам ОБСЄ та міжнародним стандартам демократичних виборів, а також українському законодавству і в якому міститься відповідь на питання, погоджене у Нормандському форматі, схвалене у Тристоронній контактній групі та направлене Україною у її запрошенні та Діючим головою ОБСЄ Директору БДІПЛ.

Цей Закон продовжує діяти на постійній основі у разі, якщо в остаточному звіті БДІПЛ ОБСЄ відповідно до усталеної практики дійде висновку про те, що дочасні місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей були проведені в цілому відповідно до стандартів ОБСЄ та українського законодавства, відповідаючи на питання, погоджене у Нормандському форматі, схвалене у Тристоронній контактній групі та направлене Україною у її запрошенні та Діючим головою ОБСЄ Директору БДІПЛ"

(примітка: можливе лише розходження у перекладі з англійської, якою початково формулювалася ця домовленість). Переклад Європейської правди.

2 жовтня у Києві учасники мітингу проти імплементації "формули Штайнмаєра" зібрались на Майдані Незалежності. Сьогодні акції проходять у десятках міст України.

Інф.: 1kr.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити