"Чорне" пророцтво Віталія Портникова: Людина, яка починає свою діяльність з порушення українського законодавства, обов'язково закінчить кривавим побоїщем у центрі Києва
На президентських виборах 2010 року дебатів не було. Юлія Тимошенко тоді прийшла в студію, де мали відбуватися дебати, і зверталася до порожнього місця (де мав бути Янукович, - Ред.). Віктор Янукович почав свою президентську каденцію з порушення українських законів, ще перед його обранням... Після цього це завершилося кривавим побоїщем на Майдані.
Тому я хочу, щоб усі зрозуміли: людина, яка сьогодні починає свою діяльність з порушення українського законодавства, обов'язково закінчить кривавим побоїщем у центрі Києва. А ті, хто порушує закони, можуть опинитися у Ростові. Дебати мають відбутися ЗА ЗАКОНОМ!
Про це журналіст Віталій Портнтков заявив 13 квітня у пограмі "Суботній політклуб" (див. у відеозапису з 26:38):

Коментарі

 

Коментарі  

 
+4 #3 Varnak 15.04.2019 12:27
" людина, яка сьогодні починає свою діяльність з порушення українського законодавства, обов'язково закінчить кривавим побоїщем у центрі Києва. А ті, хто порушує закони, можуть опинитися у Ростові."

"Блажен, кто верует." У 2014 році Всевишній наслав на Януковича ведмежу хворобу, через це він опинився в Ростові. Чудеса трапляються рідео. "Прагматична" і безпощадна команда, що за Зеленським, не зупиниться перед повторенням подій на площі Тяньаньмень. Не слід заколисувати і без того інфальтивне суспільство байкою, що проросійського президента винесуть з Банкової. Обрання Зеленського президентом України стане результативним суїцидом нації.
Цитувати
 
 
-5 #2 Ігор 14.04.2019 21:08
Знов залякування, пуйло нападе, буде крах і хаос, буде розкол України, буде криваве побоїще, пізно і не дієве це марення бариг, через неділю будуть нари і конфіскація.
Цитувати
 
 
-8 #1 иван 14.04.2019 19:44
продался ты витос.противно
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити