У Верховній Раді 29 квітня 2013 був зареєстрований законопроект, на який (з огляду на свята) мало хто звернув увагу.
"У разі, якщо документ буде прийнятий, його наслідки можуть стати катастрофічними для більшості громадян, а деяким він принесе чергову наживу", - заявив Олександр Сергієнко, директор Інституту міста на прес-конференції "Підвищення квартплати. Кому і навіщо це потрібно?".
Автор проекту Євген Морозенко, нардеп від Партії регіонів, пропонує включити в плату за комунальні послуги особливий амортизаційний збір (по 50 коп. з кожного квадратного метра житлової площі), який піде на ремонт будинків і утримання прибудинкової території.

"Вийде не така вже маленька сума, та й 50 копійок - це, так би мовити, запропонований початковий тариф, він може бути збільшений. У будь-якому випадку, зі cтаквартирного будинку щомісячний збір становитиме не менше 10 тисяч гривень ... При цьому розпоряджатися цими коштами, згідно із законопроектом, будуть не власники квартир і навіть не жеки, які їх обслуговують, а... місцеві органи самоврядування. На що підуть ці гроші в підсумку, ніхто не знає, тому що система контролю в законі не прописана, - пояснив експерт. - Я вважаю, що це просто нова спроба влади під прикриттям нібито благородної мети привести в порядок застарілий житловий фонд - ще раз збільшити квартплату".

Інф.: gazetavv.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити