altГромадськість закликає стати на захист державної мови
24 травня о 13.00 біля комітетів Верховної Ради України (вул. Грушевського 18/2) пройде акція протесту проти намагань партії регіонів прийняти законопроект Колесніченка-Ківалова «Про засади державної мовної політики».
Провідні українські експерти та міжнародні організації переконані, що цей законопроект спрямований не на захист мов меншин, а проти української мови.
 У своїх висновках представники ОБСЄ, Венеціанської комісії, Академії Наук України і навіть міністр фінансів уряду Азарова не підтримують проекту. Головні аргументи експертів – законопроект загрожує українській мові, потребує величезних видатків з бюджету і штучно створить конфлікт, що загрожуватиме стабільності України.
Українські громадські організації вимагають від голови Верховної Ради та депутатів не вносити до порядку денного провокаційний законопроект, а краще займатися вирішенням нагальних соціально-економічних проблем, які хвилюють більшість громадян України.
Вони закликають усіх небайдужих прийти до Верховної Ради, щоб захистити державну мову.

Коментарі

 

Коментарі  

 
-2 #1 Ketler 23.05.2012 09:39
Западенский выбор и на сегодня серьёзная проблема, а проблема в том что для них никогда и не существовал выбор, их делили без них. Этим хламом торговали от литовских рыцарей до последнего торгаша Ребинтропа. При фашистах дали немного выбора , между полицией и СС, но опять не повезло и хлам снова потащили в Сибирь и на стройки СССР. От частой смены хозяина местная публика и сегодня не поймёт кто её драть будет, а то что будут сомнений нет. Скоро ЕС предъявит требования по признанию пакта Ребинтропа-Молотова не правомерным и большенство настоящих украинцев торганёт вами, вы уроды нам не надо!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити