Замість шин і коктейлів Молотова маємо набагато потужнішу зброю - Конституцію України!
Невже не приходить розуміння?
У нас немає жодної утвореної в законний спосіб інституції, тому нам немає що втрачати. Нам варто всім разом вимагати встановлення Конституційного ладу!
Але ж для цього, принаймні, треба розібратися та прочитати хоча б раз Конституцію!
Готуємо зараз книжку, в яку викладемо всі наші дослідження, думаю вона дуже допоможе.
Сьогодні лише сліпий або проплачений не бачить, що героїв, захисників України, використовують для дестабілізації.
Очевидні речі, що в Україні до влади прийшли агенти кремля. Ситуація ускладнюється ще й тим, що в Україні всі гілки (органи) влади не утворені в Конституційний спосіб. Наслідками є те, що громадяни не в змозі впливати на ті органи. Скільки б ви не виходили з різними сценаріями проведення протестних дій, окрім жахливих наслідків нічого не відбуватиметься: пуйло зацікавлене в деструктивних процесах в Україні замість змін.

Руками представників українських органів влади доводять Українську націю до психологічного зриву, застосовуючи насильство до людей, що мають сьогодні особливий статус.
Зважаючи на важку економічну, соціальну ситуацію, тотальне порушення прав людини та громадянина з боку фактично усіх гілок влади, розраховують саме на несвідому підтримку пітріотично налаштованої частини суспільства, яка здається ось-ось зірветься в рукопашну із застосуванням підручних засобів ..
Такі необдумані дії дають підстави посіпакам путіна, які окупували майже всі чиновницькі кабінети, офіційно позбутися тих, кого не знищіли в котлах та на передовій.
Боляче дивитися на все це дійство!

Здавалося б, що вже нажили стільки кривавого досвіду, який мав би змусити все переосмислити, але ні - знову зриваються у тіж самі пастки.
Скільки ще потрібно отримати по макітрі, щоб зрозуміти, що ці пастки справно готуються?
Якщо Ви патріот і бажаєте змінити державу, то єдиний шлях не потрапити до таких пасток і при цьому отримати захист від кримінальних звинувачень - це Конституція та КОНСТИТУЦІЙНІ ВИМОГИ У ВАШИХ РУКАХ замість шин та коктейлів!
Конституція у Ваших руках дозволяє використати відомий принцип айкідо!!!
Спробуйте на хвилинку уявити, як буде виглядати Порошенко або Аваков, який застосував смлу до громадян, які вийшли захищати свої КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА!!! Як вони будуть виглядати на світовій арені ???

Уявіть картину в Україні після Революції Гідності, де влада порушує Конституційні права громади держави???
Поцікавтеся, чим є Конституція для американців, німців, поляків чи будь-якої нації!!!!
І ЛИШЕ В УКРАЇНІ НЕХТУЄТЬСЯ КОНСТИТУЦІЯ ЯК ЗАСНОВНИЦЬКИЙ ДОГОВІР І СТАТУТ ДЕРЖАВИ!!
Час ставати частиною ЄВРОПИ!!!

Андрій Лобян
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити