Глава держави боїться розсердити Путіна, - Олесь Гриб, громадський діяч
Шановні друзі!
Буду вдячний, як хто мені роз'яснить: чому військове керівництво на чолі з П.Порошенком постійно переконує, що нам Росію не здолати? Адже Путін постійно заявляє, "нас там нема!", що це - внутрішні справи України. То чому перехід у наступ проти наших - таки(!) терористів буде війною проти Росії? І це при неодноразових заявах, що наша армія вже досягла рівня європейських армій!
Якщо П.Порошенко вважає війну на південному сході війною з Росією, то чому він не звертається до Ради безпеки Європи з офіційною заявою про агресію?
І ще: чому Росія вже вкотре порушує кордон України з "гуманітарною допомогою" (зброя і боєприпаси), а Глава держави боїться - ні, не воювати! - боїться розсердити Путіна, тому і не звертається до Ради безпеки?
ФІінляндія 1939 року з 6 мільйонним населенням під проводом Манергейма вистояла проти агресії Сталіна, а наш "Манергейм" ховає голову в пісок. У нас трохи більше населення і техніки... Може, потрібно оголосити військовий стан саме на південному сході, арештувати всіх військових злодіїв, що розкрадали і розкрадають армію? І передати командування до рук військового керівництва?

Олесь Гриб, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Від редакції порталу ВН: Нагадуємо, що коли РФ захоплювала Крим, Путін казав, що "зелені чоловічки" не його. Чому ж наша доблесна СБУ тоді не нейтралізувала кілька десятків заколотників на початковому етапі захоплення нашої території?

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити