Власенко: А що таке Громадська Рада Майдану?  
Вибачте за необізнаність, а що таке "Громадська Рада Майдану (ГРМ)"? Громадські ради ствоюються при установах ДЕРЖАВНОЇ або КОМУНАЛЬНОЇ власності. А як при громадянському феномені з назвою "Майдан" може бути створена "громадська рада" для мене це загадка. Чи це просто красива гра словами? При цьому питання: а хто створював чи хто обирав (делегував) членів "Громадської Ради Майдану"?

Щодо змісту їх "ультиматума":

1. Щодо так званого "єдиного кандидата" я вже висловлювався. При цьому в "ультиматумі" є цікава формула: "ми розуміємо ризики, однак знаємо 100 відсоткові способи, як убезпечитись від цих ризиків". То розскажіть. Бо багато людей не бачать не лише 100 відсоткових, а взагалі ніяких механізмів страховки.

2. Якщо ці люди (ГРМ) не знають, то механізм складання 151 мандата сьогодні не працює, оскільки

а) на відміну від 2007 року немає механізму "рубання хвостів у списках"
б) у опозиції НЕМАЄ 151 СПИСОЧНІКА, бо будь-яке складання мандату мажоритарником тягне за собою ЛИШЕ призначення виборів по цьому округу.

3. Єдиний механізм перевиборів Верховної Ради - це блокування в такий спосіб, щоб Верховна Рада НЕ ЗМОГЛА РОЗПОЧАТИ роботу впродовж 30 днів протягом одної сесії. Після цього необхідно ПОЛІТИЧНО примусити Януковича видати Указ про дострокові вибори Верховної Ради. Звертаю Вашу увагу, це його ПРАВО, а не ОБОВ"ЯЗОК.

Нагадаємо, сьогодні Громадська рада Майдану (структура, створена 12 грудня не надто відомими громадськими організаціями) висунула опозиції ультиматум. Зокрема, рада вимагає, щоб опозиція висунула єдиного кандидата на президентських виборах, розпочала блокування Верховної Ради з першого дня зимової сесії та домоглася розпуску парламенту.

«Свобода» та «Батьківщина» цю ідею не підтримують і заявляють про необхідність йти на вибори трьома колонами, але без взаємного поборювання, а у другому турі підтримати того кандидата від опозиції, який отримає найбільшу підтримку в першому. Лідер «Свободи» Олег Тягнибок навіть вважає ідею єдиного кандидата технологією влади, яка намагається у такий спосіб посварити опозицію. Неодноразово на шкідливості ідеї єдиного кандидата наголошувала у своїх листах і Юлія Тимошенко.

Інф.: osp-ua.info

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити