Сьгодні увечері на київському Майдані Незалежності відбувся мітинг учасників Врадіївської ходи, киян, та представників з інших куточків України, які потерпіли від міліцейської сваволі. Мітинг розпочався о 18.00 і на 19.30 люди ще не розходились.
Політики в акції участі не брали.
Мітингувальників було не багато: всього кілька сотень, але їхні промови були сповнені рішучості. Вони критикували і владу, і горе-політиків, які втратили почуття відповідальності перед народом.


Червоною ниткою у словах мітингувальників проходила ідея необхідності докорінного реформування старої системи влади.

Так, один із організаторів мітингу Василь Любарець (на фото) передав у виступі суть послання від врадівчан: господарем держави повинен бути народ, а не його "слуги", що ми маємо зараз. Піраміду влади треба перевернути з голови на ноги. Головну надію учасники акції покладають на пробуджене громадянське суспільство.Люди прийшли розказати про наболіле.
Представники міліції намагалися "охороняти" учасників мітингу, які збирали підписи. Люди сприйняли це, як провокацію і висловлювали міліціянтам своє невдоволення.
Акція на Майдані, за словами мітингувальників має бути безстроковою. Майдан знову стане місцем народної революції?

Інф. та фото "Волі народу"

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #1 Гость 18.07.2013 20:33
Юра Луценко рассказал собравшимся, как в Третьей республике менты будут бить по ногам под столом тем, кто им не нравится, устраивать пьяные дебоши в иностранных аэропортах, организовывать бизнес своим жёнам за госсчёт. Всё это на личном примере.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити