Всеукраїнський форум "Геть від Москви!" відбудеться  24 лютого 2018-го року вперше
Подія збере активістів,  які борються за право на українську мову у різних куточках країни.
Під час заходу представлять ініціативи, практичні кейси та найближчі плани у цій сфері.

Чому в аптеках Львова видають чеки російською? Чому у торгових центрах столиці відмовляються переходити на українську? Як захистити право на українську у школах та садках та інших закладах освіти у Дніпрі та Харкові?
Про власний досвід українізації в судах, з публічними особами та з Інтернет-магазинами розкажуть співавтор Громадського закону про мову #5670 та голова у ГО «Незалежні» Святослав Літинський та юрист, колишній юридичний консультант Міністерства Оборони України Олександр Золотухін.
Про власний досвід українізації в судах, з публічними особами та з інтернет-магазинами розкажуть Святослав Літинський, - співавтор Громадського закону про мову #5670 та голова у ГО «Незалежні», -  та Олександр Золотухін, юрист, колишній юридичний консультант Міністерства Оборони України.
Ярослав Попович та Ярослав Ковалишин поділяться власним досвідом  ініціативи «Мовна безпека» у Львові. Про інструменти та ініціативи захисту української мови, які можна втілювати у різних містах країни, а також про ініціативу “Геть від Москви” у Києві розповість координатор ініціативи «Геть від Москви», заступник голови громадської ініціативи «За українськомовний Київ» та керівник Київської міської організації «Української Галицької партії» Андрій Смолій.
Всеукраїнський Форум «Геть від Москви!» 2018 відбудеться 24 лютого у місті Києві за адресою вул. Володимирська, 49А (INVERIA flow space).

Довідка
Ініціатива «Геть від Москви» зародилася 2016 року у Львові в рамках діяльності Української Галицької Партії.
З 13 липня 2017 року ініціатива постійно діє в Києві. ЇЇ завданням є боротьба за українську Україну. Мета - зламати негативну тенденцію зросійщення українців та допомогти популяризувати українське.
Ініціатива #Геть_від_Москви - це комплекс заходів, серед яких ПЕРВІРКИ які реалізовувалися, реалізовуються та будуть реалізовуватися в Києві для тектонічного зрушення в сторону україноцентричності. Так званий «русскій мір» не повинен бути внутрішнім ворогом серед українців. Питання стосується не тільки мови, але й ідеології, культури, мистецтва (кінематограф, музика), щоденного спілкування та ментальності.
Нагадаємо також, що в Києві працює “гаряча лінія” захисту прав україномовних. Кількість звернень на сьогоднішній день - більше сотні, успішних справ - більше половини.

Посилання на подію у Facebook:
Деталі за телефоном: +380638438530; ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактна особа – Анна Долинська, прес-секретар Київської міської організації
uhp.org.ua, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. +380962337373

Інф. прес-служби УГП

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити