Журналісти зробили пародію на агітаційні промови російського телеведучого Дмитра Кисельова, замінивши лише Україну на Росію
Днями на федеральному телеканалі стартував проект "Розлучення по-українськи", який щодня розповідає про негаразди в нашій економіці і лякає росіян тяжкими буднями для тих, хто вирішив повернутися обличчям до Європи, повідомляє УНІАН з посиланням на ТСН. Українські журналісти вирішили відповісти російським колегам, розповівши у аналогічній манері про стан справ у російській економіці.
"З Росії, як з дірявої бочки, стрімко витікає капітал. Дорога нафта вже не допомагає закрити діру у бюджеті. Тільки за перше півріччя 2013 Росія втратила майже 40 мільярдів доларів. За останні 4 роки з мовчазної згоди Центробанку корупціонери та фінансові махінатори вивезли з країни суму, еквівалентну річному федеральному бюджету - 360 мільярдів доларів", - йдеться в сюжеті ВІДЕО.
Нагадаємо, на російському телеканалі вийшла серія сюжетів, у якій пророкують майбутню катастрофу України після підписання угод про Асоціацію з ЄС. Утім, російські експерти не приховують, що інформаційна війна - це лише намагання приховати провал у створенні Євразійського Союзу, який без України стає безглуздим. Примітно, що телеведучий Дмитро Кисельов, який тепер із Москви віщує Україні евтаназію, ще недавно був головним політичним рупором одного з українських телеканалів і так само палко пропагував політику тодішньої української влади.

Інф.: УНІАН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити